ECOSPA on uue põlvkonna kosmeetikasari, mille loomisel on inspireeritud Bulgaaria traditsioonidest kombineerituna 21. sajandi moodsate tehnoloogiliste saavutustega. Kasutame looduslikest allikatest pärit uuenduslikke toimeaineid, järgides looduse teed iluni.

Loodusliku ja orgaanilise kosmeetika idee seisneb selles, et loodus pakub kõike, mida vajame, et nahk oleks terve ja särav. Looduslikud koostisosad toetavad naha loomulikku paranemisprotsessi. Tervikliku kontseptsiooniga Welness & SPA rituaalid ja tooted näole ning kehale on mõeldud  harmooniliseks hoolduseks ja energiataseme mõjutamiseks.

Nüüd, uute tehnoloogiate väljatöötamisega, ilmuvad uut tüüpi materjalid ja toorained. Need on täiesti looduslikud ja sertifitseeritud ning annavad samal ajal siidise tekstuuri. On olemuselt tihedad, kuid siiski kerged ja mitte rasvased, imenduvad kiiresti nahka,  ilma rullumata. Tooted on mugavad ja meeldivad. Need imelised tekstuurid ühendavad ka kõrgtehnoloogilisi koostisosi, millel on kiire nähtav toime ja korrigeeriv toime. Kõik need uued uuenduslikud valemid on integreeritud uutesse ECOSPA toodetesse – 100% ökosertifikaadiga, samal ajal olles kõrgtehnoloogilised ja ülimalt tõhusad. 

Looduskosmeetika muutub taas üha populaarsemaks tänu  keha ja vaimu harmoniseerimise kontseptsiooni taaselustamisele. Orgaanilise nahahoolduse eesmärk on toetada naha loomulikke funktsioone ja pakkuda tõhusat kuid siiski piisavalt õrna, loomulikku nahahooldust, andes seeläbi olulise panuse naha tervena säilitamisele igas vanuses.

EcoSpa on terviklik bränd, mis sisaldab 100% Ecocerti koostisosi. Sellegipoolest peame juhtima tähelepanu tarbijate seas levinud arusaamadele, et looduslikud tooted on täiesti ohutud. Vastuoluline on väide ohutusest, sest see on müüt, et kõik sünteetiline on halb ja kõik looduslik on hea. “Loodustoodete” ja “Puhta ilu” järgijad erinevad teineteisest. Koostisosad võivad olla nii looduslikud kui ka sünteetilised, kuid oluline see, et need on tervisele ja loodusele ohutud. Selleks et kaasata näiteks peptiide või hüaluroonhapet  tehnoloogiasse, tuleb neid aretada sünteetiliselt biotehnoloogia laboris. Vastasel juhul, kui ei kasutata näiteks sünteetiliselt aretatud transpordisüsteemi, ei jõuagi aktiivainemolekul sihtpunkti. Teadmiseks, et ülimalt puhtad taimsed ja looduslikud komponendid jäävad ilma sügava mõjutuseta siiski ainult naha pindmistesse struktuuridesse.

EcoSpa looduskosmeetika sisaldab valitud kvaliteediga tooteid. See looduskosmeetika sisaldab optimaalses koguses toimeaineid.

EcoSpa looduskosmeetika koostises sisalduvad värv-, lõhna- ja säilitusained on toiduainetööstusest ja täiesti kahjutud.

EcoSpa looduskosmeetikatooted sisaldavad ainult kvaliteetseid pressitud õlisid.

Selle kaubamärgi looduskosmeetika tooteid hoitakse hoolikalt valitud materjalidest valmistatud pakendites.

EcoSpa tooted sisaldavad käsitsi korjatud ürte Bulgaaria ökoloogiliselt puhastest piirkondadest.

Erinevad rituaalid hõlmavad erinevaid tooteid meie EcoSpa looduskosmeetika sarjast. Kõik need on garanteeritud kvaliteediga ja toovad klientidele naudingu luksuslikust nahahooldusest. EcoSpa looduskosmeetikatoodete kasutamine tagab lõõgastava tunde ja tervikliku hoolduse kogu kehale.

EcoSpa looduskosmeetika tugineb Bulgaaria laiuskraadidele iseloomulikele looduslikele koostisosadele. Nende looduskosmeetikatoodete valmistamisel oleme kasutanud meil kasvavate rooside ja ürtide eeterlikke õlisid. Meie looduskosmeetika koostisained on saadud ökoloogiliselt puhastelt aladelt, mis tagab nende kvaliteedi. Oma looduskosmeetikas oleme kasutanud aardeid, mille poolest Bulgaaria on tuntud üle maailma – Bulgaaria jogurtit ja aromaatset mett.

Viimastel aastatel on hakatud tagasi pöörduma looduslike koostisosade juurde. Nõudlus määrab pakkumise. Seetõttu kogub üha enam populaarsust looduskosmeetika, mis püüab täita klientide kõrgeid kriteeriume.

Meie looduskosmeetika kaubamärk on kvaliteetne ja luksuslik. Iga looduskosmeetika fänn jääb meie toodetega rahule ja hindab nende kvaliteeti. Oleme kindlad, et hoolite kvaliteedist. Just sellepärast me seda teile ka pakume.

Lisaks looduslikele toimeainetele, mis on tõestanud oma kasulikku mõju nahale, võib meie looduskosmeetika uhkustada paljude muude asjadega. Esimese kuni viimse detailini hoolitsemine on meie prioriteet. Me ei müü ainult toodet, vaid terviklikku visiooni, EcoSpa looduskosmeetikatooted sisaldavad meie traditsioonidel põhinevaid ravim- ja maitsetaimede ekstrakte. 

Me elame kirglikel aegadel. Uuringud näitavad, et äärmiselt suur osa elanikkonnast elab stressi all. Enamiku inimeste elu põhineb pideval pingutusel ühendada perekondlikud kohustused, töökeskkond ja mitmesugused sotsiaalsed tegevused. Lisaks psüühikale ja meeleolule mõjutab kogu see stress ka tervist. Kahjuks mõjutavad selle elustiili tagajärjed ka naha seisundit. Just siin tuleb appi looduskosmeetika, mille abil saame toime tulla toimeka igapäevaelu väljakutsetega.

Looduskosmeetika on kaasaegne viis kaasaegse elu väljakutsetega toimetulemiseks. Looduskosmeetika kasutamine tagab selle, et me ei kahjusta enda eest hoolitsemisega mitte kuidagi loodust. Looduskosmeetika on oma looduslike koostisosade tõttu nahale õrn. Keemiliselt loodud koostisosade puudumine on garantii, et nahk reageerib toodetele hästi. EcoSpa looduskosmeetika vastab kõikidele nendele tingimustele, andes oma klientidele selle kasutamisel suurepärase tunde.

Looduskosmeetika EcoSpa on salarelv, mille abil saab võidelda kõigi negatiivsete mõjudega, mida stress võib nahale tuua. EcoSpa looduskosmeetikatooteid kasutades saame anda oma kehale väärilise hoolduse koos imelise lõõgastustundega. Loomulikult – loodusega kooskõlas. Meie pakutavad looduskosmeetikasarja tooted pakuvad klientidele rahulolu ja tekitavad soovi puudutada tunnet, mida toodete kasutamine ikka ja jälle annab.

Kuni viimase ajani põhines looduskosmeetika taimeõlidel, eeterlikel õlidel, vahal, lilleveel, õliekstraktidel. Nende komponentide kasutamine annab tavaliselt rasvase tekstuuri. Teine tekstuuri variant on  kleepuv ja mitte kompaktne. Eeterlikud õlid annavad terava aroomi. Õlidel ja ekstraktidel põhineva looduskosmeetika toime, mõningaid ebamugavusi tekitades,  seisneb siiski naha hea seisundi säilitamises.

EcoSpa muutused ajas koos tehnoloogia ja loodusega, on fenomenaalsed. Loodusbrändil on kasutada tipptehnoloogia saavutused.

2020

PUHAS ILU KONTSEPTSIOON

100% ohutud koostisosad. Kõrgtehnoloogiline ja tõestatult ohutu. See ei saasta loodust ega mõjuta kliimat. Koostisosad võivad olla sünteetilised või looduslikud, kuid kliiniliselt tõestatud ohutud. Väga tõhus korrigeeriv kosmeetika.

2018

KÕRGTEHNOLOGIA KOSMEETIKA

Sisaldab peptiide, droone, liposoome. Sellel on nahale funktsionaalne toime, stimuleerides selle enda kollageeni ja hüaluroonhappe tootmist. Väga tõhus korrigeeriv kosmeetika.

2005

MEDITSIINILINE KOSMEETIKA

Mineraalõlisid pole. Sisaldab kollageeni, hüaluroonhapet, elastiini, õliekstrakte. Toidab ja niisutab nahka, varustab ainetega väljastpoolt.

1970. aasta

KLASSIKALINE KOSMEETIKA

Sisaldab mineraalõlisid. Toimib epidermise pinnal.

 ECOSPA

*eesmärk on toetada naha loomulikku paranemisprotsessi.

*kasutatakse naha loomulike funktsioonide stimuleerimiseks ja säilitamiseks.

*aitab nahal paraneda, terve nahk on loomulikult värske.

*kasutab kvaliteetseid taimseid koostisosi, mis on pärit mahepõllumajandusest või mahepõllumajanduslikult reguleeritud taimedest.

Nõudlus tervislike ja keskkonnasõbralike toodete järele võtab kosmeetikatööstuse võimust. CLEAN BEAUTY kontseptsioon tähendab:

  • Terviseohutus, mittetoksilised koostisained;
  • Ohutus loodusele – mitte reostada vett, säästa taimi, olla kliima suhtes neutraalne;
  • Eetika – loomkatseid ei tehta;
  • Koostisosade läbipaistvus tavakliendile.

Clean Beauty on elustiilist lähtuv trend, mis tuleneb sellest, et tarbijad on üha teadlikumad, kuidas enda ja planeedi eest hoolitseda. See ei ole moeröögatus. See on makrosuundumus, mis kasvab.

  1. Aasta Bulgaaria spaatoode 2012 – Jogurtisari 
  2. Beauty World SPA & Wellness, Inglismaa 2014 - Aasta SPA-toote kategooria võitja
  3. InterCharm, Moskva 2013 – originaalse etnilise kontseptsiooni auhind
  4. Euroopa Spaaliit, Taani 2014 – Innovatiivse spaakontseptsiooni auhind 2014
  5. Bulgaaria Spaaliit, 2014 – auhind uuendusliku spaakontseptsiooni eest
  6. Bulgaaria SPA Assotsiatsioon, 2018 – Bulgaaria parima spaa kosmeetikasarja auhind

Üha enam on ka kliente, kes meid usaldavad. Meie omaltpoolt  püüame EcoSpa looduskosmeetikat pidevalt täiustada ja töötame jätkuvalt selle nimel, et meie tooted oleksid kõrgelt hinnatud.

Shopping Cart
error: