PROFIDERM on selektiivne kõrgklassi professionaalne intelligentsete molekulidega nutikosmeetika, mille on loonud üle 30-aastase kosmeetikaalase kogemusega ekspertide meeskond. Teraapiad on asjatundlikkuse, uuenduslike tehnoloogiate ja hoolikalt valitud toimeainete kombinatsioon kiirete ja nähtavate tulemuste saavutamiseks.

Loodusliku ja orgaanilise kosmeetika idee seisneb selles, et loodus pakub kõike, mida vajame, et nahk oleks terve ja särav. Looduslikud koostisosad toetavad naha loomulikku paranemisprotsessi. Tervikliku kontseptsiooniga  rituaalid ja tooted  on mõeldud  harmooniliseks hoolduseks ja energiataseme mõjutamiseks.

 Suurepärane näokosmeetika, mis  suudab rahuldada ka kõige perfektsionistlikumate klientide vajadusi. ProfiDermi kosmeetika vastab iga nahatüübi vajadustele, kuna igal selle koostisainel on tõestatud positiivne mõju naha seisundile. Oleme oma näokosmeetika toodetes püüdnud kombineerida parimat, mida teadusel kosmeetika vallas pakkuda on. Loomulikult oleme oma näokosmeetikas kasutanud ka õigeid looduslikke koostisosi sest pole midagi paremat kui hoolitseda oma naha eest läbi imede, mida loodus meile pakub! Looduslikud koostisosad näokosmeetikas garanteerivad looduse poolt pakutava hoolduse. Meie näokosmeetika kujutab endast täiuslikku sümbioosi kõige kaasaegsema teaduse ja looduslike koostisosade vahel, mis on tõestanud oma omadusi läbi aastatuhandete inimkonna ajaloo. Meie kosmeetika pakub klientidele lisaks kompromissitule kvaliteedile luksuslikku tunnet. Pole paremat tunnet kui teadmine, kui et pakkuda oma nahale parimat võimalikku hooldust. Toimeainete transpordisüsteemil kasutame kahte erinevat kapseldumise lahendust- uuenduslik mikrokile ja liposoomne transport, mis võimaldab meie aktiivainetel toimida nahas rakutasemel.

Laboratoorsed, ekspertiisi ja kliiniliste uuringute tulemused.

Ravib põhjuseid, mitte sümptomeid.

Sellel on funktsionaalne toime nahale, stimuleerides naha oma kollageeni ja hüaluroonhappe tootmist.

Ehitusplokke väljastpoolt sisse ei tarnita vaid sünteesitakse naharakkudes.

Hoolikalt kavandatud kaasaegsed valemite biotehnoloogiad, peptiidid, liposoomid, intelligentsed süsteemid aktiivsete koostisainete kohaletoimetamiseks.

ProfiDermi hüpoallergeense kosmeetika valemid on kliiniliste ekspertiiside instituudis testitud. Need vähendavad allergiaohtu ning sobivad seetõttu eriti hästi ka kuivale ja tundlikule nahale.

Moodne kerge tekstuur ja hüpoallergeensed koostised ilma parabeenide ja GMO-deta. Spetsiaalselt välja töötatud professionaalsed tooted ja protokollid koos valitud koduhooldustoodete sarjaga.
Mõju raku tasandil – täiustatud toimeained, mille tulemused on kliiniliselt tõestatud in vitro ja in vivo testide kaudu.

ProfiDermi eesmärk on oma toodete täiustamine ja uute teraapiakontseptsioonide loomine. Au sees on maturopaatiline ehk looduslik lähenemine valemi väljatöötamisele.

Nõudlus tervislike ja keskkonnasõbralike toodete järele võtab kosmeetikatööstuse võimust. 

CLEAN BEAUTY kontseptsioon tähendab:

  • Terviseohutus, mittetoksilised koostisained;
  • Ohutus loodusele – mitte reostada vett, säästa taimi, olla kliima suhtes neutraalne;
  • Eetika – loomkatseid ei tehta;
  • Koostisosade läbipaistvus tavakliendile.

Clean Beauty on elustiilist lähtuv trend, mis tuleneb sellest, et tarbijad on üha teadlikumad, kuidas enda ja planeedi eest hoolitseda. See ei ole moeröögatus. See on makrosuundumus, mis kasvab.

ProfiDerm vastab  rahvusvahelise Hea tootmistava sertifikaadi standarditele. Hinnangud on kõigi näitajate osas "suurepärased".

GOOD MANUFACTURING PRACTICE (GMP) on põhimõtete ja reeglite süsteem, mis tagab tootmisprotsessi iga etapi õige kulgemise, garanteerides kvaliteetse lõpptoote.

GMP rakendamine on laialt levinud ka toiduainete, kosmeetikatoodete, veterinaarpreparaatide, biotehnoloogia, arvutitehnoloogia jne tootmises. GMP sertifikaadi eesmärk on tagada, et iga partii toodetel on samad omadused.

 

Alates 2015. aastast oleme registreeritud OHIM-is ( Office for Harmonization in the Internal Market )– disainitoodetega siseturu ühtlustamise ametis:

*Pärliseerum kaaviari ja merekollageeniga
*Pesu- ja puhastusvaht
*Hüdrogeeli kollageen seerum-mask

Shopping Cart
error: