Meist

Meil on hea meel tutvustada Sulle kõrgelt hinnatud kosmeetikat kaunite rooside riigist Bulgaariast. Nimelt just sealt on saanud alguse hinnatud kaubamärgid ProfiDerm, Beauty Expert ja ECOSPA.

Lidera Laboratories ettevõtte peamiseks eeliseks on pikaajaline 30 aastane kogemus professionaalses kosmeetika valdkonnas. 

Lidera Laboratories kaubamärgid ühendavad kogemusi, uuenduslikke tehnoloogiaid ja hoolikalt valitud toimeaineid, et saavutada nahahoolduses nähtavaid tulemusi. Parimate valemite konseptsioonide arendamisel on koostööd teinud keemikud ja iluterapeudid. Valemid tulenevad dermatoloogilistel teadusuuringutel põhinevatest teadmistest. Kõik toorained valitakse ja hangitakse parimatelt sertifitseeritud tarnijatelt. Teraapilise suunitlusega tooted on valmistatud uuenduslike ja kaasaegsete meetoditega, rakendades kosmeetikatööstuse kõige arenenumaid tehnoloogiaid ja professionaalset lähenemist. Spetsialistide käsutuses on kõrgtasemel biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia labor.

On positiivne, et ei püüelda masstootmise poole, mistõttu erinetakse suuresti hiiglaslikest kosmeetikakonsernidest. Tootmise meetod hõlmab väikeste partiide loomist, mis võimaldab luua alati värsked tooted ja kiired tarned.

Kõrgetasemelised kosmeetikatooted ja hooldused
  • Ei sisalda parabeene ega GMO-sid
  • Kaasaegsed tekstuurid
  • Kliiniliselt testitud uuenduslikud koostisosad
  • Nähtavad ja kiired tulemused
Hüpoallergeensed valemid

Hüpoallergeense kosmeetika koostisi on testitud Kliinilise Ekspertiisi Instituudis (In the Institute of Clinical Expertise). Dermatoloogiliselt testitud tooted vähendavad allergiaohtu ja sobivad  hästi igale nahatüübile, eriti kuivale ja tundlikule nahale.

Kliiniliselt testitud

Sellisel tasemel uuringud tagavad, et segusid testitakse põhjalikult nende arendamise igas etapis. Laboratoorsed, ekspertiisi ja kliiniliste uuringute tulemused.

Clean Beauty Concept märgistus
  • Terviseohutus, mittetoksilised koostisained;
  • Ohutus loodusele – mitte reostada vett, säästa taimi, olla kliima suhtes neutraalne;
  • Eetika – loomkatseid ei tehta;
  • Koostisosade läbipaistvus tavakliendile.

Patenteeritud disain

Alates 2015. aastast registreeritud OHIMis -( Office for Harmonization in the Internal Market) patenteeritud disainitoodetega. Alates 2015. aastast oleme registreeritud OHIM-is
disainitoodetega siseturu ühtlustamise ametis:
– Pärliseerum kaaviari ja merekollageeniga
– Pesu- ja puhastusvaht
– Hüdrogeelkollageen

Lidera Laboratories omab tootmisbaasi, ladu, müügisalongi, akadeemia ja koolituskeskust, samuti jaotusvõrku.

MAALETOOJA EESTIS

Kosmedical OÜ on moodustatud lähtudes eelkõige sellest, et tutvustada ja turustada Eestis imelisi Bulgaaria brände. Pikkade otsingute ja proovimiste käigus selgus kindel otsus, hakata turustama Lidera Laboratories tooteid. Eestis on küllaltki levinud arusaam, et kvaliteedimärk on ainult Prantsuse, Itaalia, Saksa ja Lõuna Korea kaubamärkidel. Rõõmuga peab muidugi tõdema, et loetellu on jõudnud ka Eesti kosmeetika.

Siiski on ka teistes, seni vähem märgatud riikides, arenenud teaduslikud laborid, kliinilised katsed ja super nahahoolduse kontseptsioonid.

Siit tulevadki komeedina turule Bulgaaria kosmeetikatooted, oma eheduses ja parimatele tulemustele orienteeritult.

Meie eesmärk on pakkuda kliendi nahale PARIMAT!

Interaktiivne tehnoloogia, uuendused, parimatest parimad toimeained ja nende suutlikkus läbida nahakihte, toimides rakutasandil. Vapustavaks asjaoluks sai, et kosmeetiline droonitehnoloogia on suuteline toimima lausa nahaaluses subkuutise kihis ehk rasvarakkudes. Kõrgtehnoloogilised tooted igale vanusele ja nahamurele.  Võib huvi tõstmiseks ära märkida, et sortimendis on tooted, mis suudavad vananevas nahas taastoota lipiide ja ergutada adipotsüüte, mis on vajalik, et nahal oleks volüümi ja loomulikke rasvu kuna naha pealt nö. rasvatamine ei paranda kuiva naha probleemi. Lidera Laboratories sarjad suudavad mõjutada probleemset nahka paranemise suunal, samaaegselt säilitades ka naha mikrobioomi. Kliinilised katsed on kinnitanud toimeainete tõhususe. 

Tooteliinid on omavahel hästi kombineeritavad, seetõttu ei teki ka ootamatuid nahareaktsioone. See annab erinevasuunalisi uudseid lahendusi ja põnevaid võimalusi nahahoolitsusel nii kodustes tingimustes kui salongis.

Kosmedical OÜ asutaja on iluvaldkonnas senini tegev üle 20 aasta. Aeg ja erialased kogemused on andnud  veendumuse, et

ProfiDerm, Beauty Expert, EcoSpa,

tulevad selleks, et jääda ja võita professionaalide ning jaeklientide südameid!

Meeldivaid elamusi koos Päikeselise Bulgaariaga!

Shopping Cart
error: