Calming and Firming Gel – Rahustav ja pinguldav geel

Laos

5o ml.

Sügavniisutav ja rahustav geel hüaluroonhappe ja patenteeritud kompleksiga SEPITONIC M3.
D-pantenool on regenereeriva ja põletikuvastase toimega. Geel aitab kaasa taastumis- ja paranemisprotsessidele, sobib absoluutselt kõikidele nahatüüpidele. On võimalik kombineerida teiste toodetega või kasutada iseseisvalt.
  • pH regulaator
  • Pehmendab ja niisutab

29.0055.00 sis. KM

Lisainfo

SEPITONIC M3 on multimineral kronostimulaator,  mis on aktiivselt mõjuv igas eas, et anda elujõudu, ennetada naha vananemist ning kaitsta stressi ja saaste eest. Parandab silmanähtavalt naha tekstuuri ja vähendab sügavaid kortse, suurendades nahale koheselt kättesaadavat hapnikku + 14% 30 minuti pärast.
SEPITONIC™ stimuleerib energia vabanemist +34% ATP sünteesiga 24 tunni pärast. Kaitseb rakkude energiatootmist ja aktiveerib detoksikatsiooni.
PS. Raku hingamiseks nimetatakse glükoosi (suhkur) lõplikku lagundamist, mille tulemusel saadakse energiat ja eraldub hapnik. Tekkinud energia salvestatakse ATP molekulidesse. ATP sünteesi on seostatud glükoosi rakusisese oksüdatsiooniga.
Mõjub ka ennetavalt, suutes kaitsta pärisnahka (fibroblastid ja rakuväline maatriks) glükatsiooniprotsessi (naharakud muutuvad jäigaks ja nõrgenevad) eest, toimib oksüdatsioonistressi kaitsekilbina, blokeerides vabu radikaale ja aktiveerides  rakkudevahelist suhtlust.

Sisaldab

HYDROLYZED COLLAGEN – Hüdrolüüsitud kollageen on populaarne koostisosa, mida peetakse oluliseks antioksüdandiks. Seda madala molekulmassiga valku on laialdaselt kasutatud selle suurepärase biosobivuse ja kerge biolagunevuse tõttu. See on ohutu kosmeetiline biomaterjal, millel on head nahka niisutavad omadused.
Täiendava vananemisvastase toime saavutamiseks sisaldab geel rohkesti kollageeni, mis on tuntud tõhusa niisutajana, samuti mikrohaavade parandajana.
Hüdrolüüsitud kollageeni tugevaks küljeks on see, et ta on väiksema molekuliga, kui lahustatud kollageen kuid siiski toimib naha ülemises epidermise erinevates kihtides. Hüdrolüüsitud kollageenil on tohutu vett siduv võime, tänu sellele on selline kollageen niiskuse andja ja säilitaja. Nahale tekib veerikas kile, andes sarvkihile (naha ülemisele kihile) suurepärase niisutuse, muutes selle mõnusaks ja siledaks ning vähendades transepidermaalset veekadu (vee aurustumisprotsess nahast).
PS. Mitte kõik aktiivained ei pea tungima sügavale nahakihtidesse, vaid peavad looma naha sarvkihile kaitsva barjääri, sel viisil suudab alumine dermaalne kiht ise niiskust luua ja säilitada.
Kollageen on naha põhikomponent, olles asendamatu nahastruktuuri tugevdamisel. Kollageeni kvaliteedist sõltub naha elastsus ja niisutustase. Vananedes toodab keha vähem kvaliteetset kollageeni, mis põhjustab naha kuivust ja kortsude teket.
HYALURONIC ACID – Hüaluroonhape on suure molekuliga ja jääb naha pinnale. Seetõttu sobib ta naha pindkuivuse eemaldamiseks ja kaitseks, et veekaotust ei tekiks. Parandab niisutuse käigus mikrohaavad, tekitab naha pinnale kaitsva katuse, et mikroobid nahka ei kahjustaks. Ühtlasi suudab HA niiskust naha pindmises kihis hästi säilitada. Seetõttu on ta väärt komponent naha tasakaalustamise faasis. PS. Hüaluroonhape esineb ka epidermaalses kihis naturaalses olekus, teda sünteesivad bakterid. Sügavas pärisnahas toodetakse hüaluroonhapet fibroplastrakkude kaudu. Kosmeetilist HA saadakse biotehnoloogilisel teel ja see samastub hästi inimese nahaga.
ZINC GlUCONATE – Tsink on teadaolevalt hädavajalik haavaparanemisprotsessi igas faasis, alates vigastusest kuni parandamiseni. Tsink sisaldab antioksüdante, mis aitavad võidelda nahas leiduvate vabade radikaalidega ja aeglustab tõhusalt ka naha vananemist.
Antioksüdandid aitavad muuta naha elujõuliseks, nooruslikuks ja säravaks. Selle olulise mineraali regulaarne, kuid piiratud tarbimine võib samuti aidata vältida aknet, tuhmust ja naha kuivust.
MAGNESIUM ASPARTATE – Asparagiinhappe magneesiumisool. Asparagiinhappe soolad on mineraalide transportijad rakkude ainevahetuses, aidates kaasa ainevahetuslikele protsessile, täiendades elutähtsaid elektrolüüte, aidates seeläbi kaasa tõhusale energiatootmisele. See koostisosa imendub nahka ning suudab võidelda akne ja muude nahapõletikega.
COPPER GlUCONATE – Vask on põletikuvastane mineraalaine, mis kiirendab haavade paranemist, seetõttu sobib ka suurepäraselt armide, pigmentatsiooni ja põletikust põhjustatud punetuse leevenduseks. Vasepeptiidid võivad aidata vähendada peente joonte ja kortsude teket vähendada, suurendades kollageenivalkude sisaldust. Aja jooksul võib kollageen aidata nahka “tihendada”, vähendades kortsude teket.
XYLITYLGLUCOSIDE –  Ksülitoolglükosiid on toimeainekompleksi Aquaxyl® komponent ja seda saadakse taimsetest suhkrutest. Kosmeetikatoodetes hinnatakse ainet selle niisutavate omaduste tõttu. See tagab naharakkudele püsiva niisutuse ning aitab nahal niiskust paremini säilitada. Väidetavalt tõstab ksülitool ka hüaluroonhappe taset.
ANHYDROXYLITOL – Looduslik taimne koostisaine, mis toimib niisutajana, mis aitab nahal niiskust imada ja säilitada. Aitab niiskust kinni hoida, et luua kaitsebarjäär kahjulike keskkonnamõjude eest.
XYLITOL –  Ksülitool on suhkrualkohol, taimse päritoluga. Naha paikne kokkupuude ksülitooliga vähendab niiskuskadu. Kaitsemehhanism on seotud suurenenud barjääri moodustumisega nahas. Ksülitoolil on antimikroobsed omadused, mis aitavad võidelda ka peakõõma vastu.
CLYCERIN – Glütseriin parandab naha barjääri, tõmmates vett õhust, et hoida nahka hüdreerituna  ja minimeerida veekadu. Kuna glütseriin on võimeline nahas olema pikka aega, siis aitab ta nahal säilitada niiskust isegi siis, kui see puutub kokku kahjulike keskonnamõjudega, nagu saaste ja UV-kiirgusest tekitatud kuivus. Glütseriin on ka nahasõbralik ja mittekomedogeenne, muutes selle ohutuks kõikidele nahatüüpidele. Ta on üldiselt mitteärritav ja suurepärane hüdratsiooni hoidja akne-, rosaatsea- ja erinevate ekseemide korral. Glütseriini nahale kandmine püüab naha niiskust kinni ja annab sellele noorusliku ja tervisliku sära. Tõmmates niiskust naha ülemisse kihti, aitab glütseriin vähendada kortsude teket ning hoiab naha pehme ja siledana.

Kasutamine

Kandke geel puhtale nahale, seejärel lisage peale näonahale sobiv kreem.
Kui kasutate kodus või salongis Facial Polishing Gel  happegeeli, siis peale toote maha pesemist, oleks soovitav kanda nahale kirjeldatav Calming and Firming Gel.
Kodus võib seda toodet panna mõne teise kreemi alla või kasutada eraldi. Toode on just seetõttu eriti efektiivne, et taastab niiskuse ja tasakaalustab koheselt naha pH-d.
Salongis sobib pärast/enne käsitsi ekstraheerimist desinfitseeriva ja rahustava vahendina. Seda saab kasutada ka koos osooniteraapia Plasmaravi või Darsonvaliga, asetades geeli peale õhukese marli, teostage aparatiivne osa. Samuti sobib ta vaheainena Ultraheli, mesoteraapia või RF aparaadi funktsioonidele. Selle geel eelistus meditsiinilise vaheaine geeliga on see, et ta ei ummista nahapoore ja tema koostis on naha barjääri kaitsev.

Koostis

AQUA/WATER, CYClOPENTASIlOXANE, GlYCERIN, C12-13 AlKYl lACTATE, XYlITYlGlUCOSIDE, ANHYDROXYlITOl, XYlITOl, MAGNESIUM ASPARTATE, ZINC GlUCONATE, COPPER GlUCONATE, SODIUM POlYACRYlATE, GlYCERYl ACRYlATE /ACRYlIC ACID COPOlYMER, POlYACRYlAMIDE, C13-14 ISOPARAffIN, lAURETH-7, PEG-12 DIMETICONE, POlYSORBATE 20, PANTHENOl, HYALURONIC ACID, HYDROlYZED COllAGEN, PHENOXYETHANOl, ETHYlHEXYlGlYCERIN, PARfUM/ fRAGRANCE, CITRONEllOl, HEXYl CINNAMAl, D-lIMONENE, lINAlOOl.

CLEAN BEAUTY kontseptsioon.
  • Terviseohutus, mittetoksilised koostisained;
  • Ohutus loodusele – mitte reostada vett, säästa taimi, olla kliima suhtes neutraalne;
  • Eetika – loomkatseid ei tehta;
  • Koostisosade läbipaistvus tavakliendile.
Clean Beauty on elustiilist lähtuv trend, mis tuleneb sellest, et tarbijad on üha teadlikumad, kuidas enda ja planeedi eest hoolitseda. See ei ole moeröögatus. See on makrosuundumus, mis kasvab. Nõudlus tervislike ja keskkonnasõbralike toodete järele võtab kosmeetikatööstuses võimust.
Toodetes kasutatud koostis on täpselt Euroopa Liidu seadusandlusega reglementeeritud ja ei kujuta inimese tervisele mingit ohtu.
Tooted vastavad  rahvusvahelise Hea tootmistava sertifikaadi standarditele. Hinnangud on kõigi näitajate osas “suurepärased”.
GOOD MANUFACTURING PRACTICE (GMP) on põhimõtete ja reeglite süsteem, mis tagab tootmisprotsessi iga etapi õige kulgemise, garanteerides kvaliteetse lõpptoote.
GMP rakendamine on laialt levinud ka toiduainete, kosmeetikatoodete, veterinaarpreparaatide, biotehnoloogia, arvutitehnoloogia jne. tootmises. GMP sertifikaadi eesmärk on tagada, et iga partii toodetel on samad omadused.

Sama kategooria tooted :

Out Of Stock

4 ml. (8 tk. karbis) Väga tõhus kortse vähendav luksuslik 24 K kullaga seerum. Sisaldab bioaktiivseid peptiide, hüaluroonhappe erinevaid vorme, vetikaid, külluslikke taimseid ekstrakte ning suhkrukompleksi. Aktiveerib kudede uuenemist ja…

72.00 sis. KM

Out Of Stock

3 ml. (10 tk. karbis) Ühtlustab ja helendab nahajume, parandades põletike tagajärjel tekkinud jääklaike ja ebaühtlast nahatekstuuri. Toimib rasunäärmeid ja aknet tasakaalustavalt, pärssides põletiku tekitavate bakterite aktiivsust. Sisaldab palju erinevaid…

32.00 sis. KM

Out Of Stock

3 ml. (10 tk. karbis) Vabade radikaalide tagajärjel tekkinud melaniini liigkuhjumine nahas väljendub pigmendilaikudena. Nahk on suurim organ, mis puutub paratamatult vabade radikaalidega igapäevaselt kokku. Antioksüdantidega küllastatud ampull aitab nahas…

32.00 sis. KM

4 ml. (10 tk. karbis) Seerum suurendab rakkudes hapnikutaset ja stimuleerib kollageeni tootmist, soodustades seeläbi naha uuenemist. Äratab väsinud naha ja lisab külluslikku energiat. Niisutuse potensiaal on väga suur. Silub…

45.00 sis. KM

4 ml. (10 tk karbis) Vananemise vastane valem taimsete tüvirakkudega. Lisatud kollageen, hüaluroonhape ja B 5 vitamiin. Kompleks kaitseb naharakke kahjulike vabade radikaalide mõju eest, taastab kiirelt rakkude aktiivsuse ning…

60.00 sis. KM

Out Of Stock

3 ml. ( 10 tk. karbis) Bioseerum, mis on vananemise vastase mõjuga. Aitab kaasa kollageeni stimulatsioonile ja parandab rakuhingamist. Silub kortse ja äratab nahas rakkude protsessid. Tugevdab kapillaaride seinu, lisades…

40.00 sis. KM

4 ml. (10 tk. karbis) Peenikesed kortsud ja naha kuivus kontrolli alla! DNA pinguldav seerum on kiire nahaabi, mis tõstab naha volüümi, täites mikropraod kohese niiskusega ja minimeerides peeneid kortsuliine.…

45.00 sis. KM

Uuenduslik seerum „kolme peptiidi“ kompleksiga, mis suurendab naha kollageeni loomulikku tootmist ning tõstab nähtavalt nahavolüümi. Cellular Lifting pinguldav seerum mõjub nahale väga toitvalt ja toimib aktiivselt. Muudab naha struktuuri, tehes…

30.00 sis. KM

Pärliseerum rikastab nahka väärtuslike aminohapetega, millele on lisatud nahka noorendav vananemisvastane kaaviari ja kollageeni kompleks. Luksusliku välimuse ja sisuga pärliseerumi tekstuur on patendeeritud disain. Pärlisära muudab nahapinna kergelt kumavaks. Sobib…

38.00 sis. KM

Allahindlus!

Lifting-efektiga ja sügavale nahakihtidesse tungiv kortsude täiteainega intensiivne seerum, mis aktiveerib naha regeneratsiooni. Suurendab naha tihedust ja vähendab peeneid kortse. See serum pinguldab näokontuuri ja moodustab nooruslikuma näoovaali. Sisaldab argireliini…

Original price was: 30.00€.Current price is: 27.00€. sis. KM

Kerge, mitte “raske” tekstuur. Kuldselt sädelev massaaziseerum rikkaliku kaaviari ekstraktiga lisab hooldusesse luksuslikkust ja annab nahale toitvaid elemente. Sobib üheaegselt nii toitvaks kreemiks kui massaažitooteks. Ühendab endas rohke niisutuse ja…

45.00 sis. KM

Massaaž on parim viis eeterliku õli omadustest kasu saamiseks, meelte äratamiseks ja keha lõdvestamiseks. See seerum on loodud spetsiaalselt professionaalseks kauakestvaks massaažiks, mis tagab rasvavaba viimistluse: kui sellele kanda vett,…

45.00 sis. KM

Valgendava kompleksiga rikastatud aktiivne seerum pigmendilaikude heledamaks muutmiseks. Kontsentreeritud valem puhastab ja küllastab naha nähtavalt hapnikuga. Aitab soodustada rakkude uuenemist ja hingamist. Uus kosmeetiline drooni tehnoloogia ja kiired tulemused.

25.00 sis. KM

Seerumis on ristseotud hüaluroonhape. Seerum 2 in 1 tagab optimaalse niisutuse ja omab tõhusat vananemisvastast toimet. Niisutab sügavalt, tihendab nahka ja kõrvaldab vananemisilmingud. Neutraliseerib vabu radikaale ja aktiveerib kollageeni ja…

25.00 sis. KM

Õlipõhine seerum – Pistacia Lenticus – mastiksipuu kristalltilkade vaigu ekstrakt. Nende "kristalliliste pisarate" hinnalisel õlil on ainulaadne võime suurendada "nooruse valgu" sünteesi fibroblastides, taastada naha tihedust ja kujundada ümber näokontuuri.…

25.00 sis. KM

Kõrge vitamiinide kontsentratsiooniga seerum, mis vähendab nähtavalt peeneid joonekesi ja kortse. Parandab koheselt naha välimust, andes sellele sära ja silub seda. Valem on rikastatud provitamiini B5, liposoomsete vitamiinidega A-, C-…

25.00 sis. KM

Rasueritust kontrolliv aktiivseerum. Puhastav ja tasakaalustav valem, mis on spetsialiseerunud akne ja rasuse naha hooldusele. Rahustab aknesümptomeid ja aitab nahka kiiresti taastuda, parandades ka vanad aknearmid. Puhastab poorid, takistab mustade…

25.00 sis. KM

Uuenduslik vananemisvastane seerum küpse naha taastamiseks ja regenereerimiseks. See suurepärane toode tihendab ja täidab nahastruktuuri, taastab volüümimahu kaotuse, silub kortse. Ja mis kõige tähtsam? Seerum pinguldab epidermaal - dermaalse kihi…

25.00 sis. KM

3 in 1 toode – rahustava toimega sügavniisutav ja vananemisvastane mask, seerum ja öine hooldus. 10% kontsentreeritud looduslik kollageen, millel on ümberstruktureerivad ja niisutavad omadused. Lisatud hüaluroonhappe sool on väikese…

38.00 sis. KM

Allahindlus!

Kohese toimega kontsentreeritud seerum 4 tüüpi madala molekulmassiga hüaluroonhappega. Pakub kauakestvat niisutust, pinguldab nahka, minimeerib kortsukesi, täiustab naha volüümi ja vormib näoovaali. Selline mitmes molaarsuses esinev hüaluroonhappe seerum annab just…

25.0040.00 sis. KM

Nahka täitva toimega, kontsentreeritud seerum silma ja huuleümbrusele.  Parandab aktiivselt silmalaugude toonust ja elastsust, vähendab silmaaluste "kotikeste" väljanägemist ja vertikaalseid kortsusid suu ümber. Sisaldab spetsiifilisi komplekse, millel on nähtav regenereeriv…

27.00 sis. KM

3 in 1 toode – rahustava toimega sügavniisutav ja vananemisvastane mask, seerum ja öine hooldus. 10% kontsentreeritud looduslik kollageen, millel on ümberstruktureerivad ja niisutavad omadused. Lisatud hüaluroonhape aitab regenereerida ja…

38.00 sis. KM

3 in 1 toode – rahustava toimega sügavniisutav ja vananemisvastane mask, seerum ja öine hooldus. 10% kontsentreeritud looduslik kollageen, millel on ümberstruktureerivad ja niisutavad omadused. Lisatud hüaluroonhape aitab regenereerida ja…

38.00 sis. KM

Sinu valik sobib hästi kokku nende toodetega :

Kerge tekstuuriga kreem kombineerimiseks rasusele ja aknele kalduvale nahale. Rahustab naha punetust, reguleerib rasueritust, minimeerib ka mõõdukate pooride suurust. Säilitab naha normaalse mikrobioomi. Rikkalik mõjuspekter, ühe tootega saab parandada aknet…

35.00 sis. KM

Fluid on mõeldud kollageeni sünteesi ja rakuhingamise stimuleerimiseks. Parandab rakkude uuenemist ja "äratab" kõik rakuprotsessid. Ühtlasi reguleerib rasueritust nahas. Antibakteriaalse, rahustava ja matistava toimega kiiresti imenduv toode. Niisutab ja minimeerib…

29.0060.00 sis. KM

Puhastav ja nahka kooriv happegeel, pH 3,5 Happekompleks 4 erineva AHA /BHA happega! Kaasaegne puhverdatud piimhappe kombinatsioon on ühildatud glükool-, sidrun- ja salitsüülhappega. Kõikidele nahatüüpidele, eriti hästi sobib komplekshape rasusele,…

29.0050.00 sis. KM

Sulle võiksid meeldida ka need tooted :

Puhastav ja detoksifitseeriv mask, puhastab ja ahendab poore, et vältida komedoonide teket, vähendab rasueritust. Kirgastab ja ühtlustab jumet ning parandab naha üldist seisukorda. Igale nahatüübile, eriti sobilik akne, väsinud ja…

10.00 sis. KM

3D pinguldav kollageeni mask parandab naha elastsust ja pinguldab koheselt näokontuuri.  Vähendab efektiivselt peeneid joonekesi ja sügavaid kortse. Rohkelt nahka niisutava mõjuga. Mineraalidest küllastunud mask annab nahale energiat ja toiteaineid.

10.00 sis. KM

Kindel valem tundlikule ja ärritusele kalduvale nahale. Rahustab ja samal ajal annab nahale kohese niisutuse ja mineraalide kombinatsiooni, mis tugevdavad naha immuunsüsteemi ja selle taastumisvõimet. Spetsiaalselt välja töötatud tehnoloogia, mis…

29.0050.00 sis. KM

Out Of Stock

Sügavpuhastus. Pesuvahend ürdiekstraktidega ja energiat andva kompleksiga, mis ahendab poore. Alkoholivaba, eemaldab õrnalt meigi ja muud ebapuhtused nahalt, samal ajal detoksifitseerib, rahustab ja niisutab nahka. Peamine tähtsaim koostisosa 5 α…

30.00 sis. KM

Tundlikule nahale, mis kaldub punetama. Rahustab koheselt, toidab ja hüdreerib. Tugevdab naha loomulikku immuunsüsteemi ja taastab mikrobioomi. Spetsiaalselt välja töötatud tehnoloogia, mis tugevdab naha barjäärfunktsiooni  kaitset välise ärrituse vastu. Pehmendab…

35.0060.00 sis. KM

Puhastav ja nahka kooriv happegeel, pH 3,5 Happekompleks 4 erineva AHA /BHA happega! Kaasaegne puhverdatud piimhappe kombinatsioon on ühildatud glükool-, sidrun- ja salitsüülhappega. Kõikidele nahatüüpidele, eriti hästi sobib komplekshape rasusele,…

29.0050.00 sis. KM

Allahindlus!

Kohese toimega kontsentreeritud seerum 4 tüüpi madala molekulmassiga hüaluroonhappega. Pakub kauakestvat niisutust, pinguldab nahka, minimeerib kortsukesi, täiustab naha volüümi ja vormib näoovaali. Selline mitmes molaarsuses esinev hüaluroonhappe seerum annab just…

25.0040.00 sis. KM

3 in 1 toode – rahustava toimega sügavniisutav ja vananemisvastane mask, seerum ja öine hooldus. 10% kontsentreeritud looduslik kollageen, millel on ümberstruktureerivad ja niisutavad omadused. Lisatud hüaluroonhape aitab regenereerida ja…

38.00 sis. KM

Shopping Cart
error: