BEAUTY EXPERT loodi selleks, et viia iluteadus kokku loodusliku nahahooldusega. Loodusliku päritoluga ekstraktidele rakendatakse uusimaid ja arenenumaid uuendusi toimeainete väljatöötamisel, teadus ühineb loodusega, et luua ohutuid ja tõhusaid meetodeid naha nooruse säilitamiseks ja taastamiseks. Luksuslik vananemisvastane professionaalne nahahooldusbränd, mis kasutab ilutoodete ja -teraapiate koostamiseks nutikaid lahendusi ja tõhusaid konseptsioone.

Tõde on see, et nähtavate tulemuste saavutamiseks tuleb kasutada professionaalset kosmeetikat.

Turg on üle ujutatud igasuguste toodetega. Professionaalne kosmeetika erineb masskosmeetikast selle poolest, et tagab kasutamisel käega katsutavad ja silmaga nähtavad positiivsed tulemused. Kodustes oludes professionaalse kosmeetika kasutamine teeb nahaga imet, ideaalis võiks koduse rituaali kombineerida  vananemisvastaste salongis tehtavate protseduuridega, et nahk saaks võimalikult kaua säilitada oma veatu välimuse. Professionaalne kosmeetika on see liitlane, ilma milleta oleks võimatu võita võitlust aja möödumise märkide vastu.

 Kõik Beauty Expert kosmeetikatooted on meditsiinilise efektiivsusega, nendel toodetel on koheselt mõõdetavad nähtavad tulemused. Parimate professionaalsete kosmeetikabrändide stiilis Beauty Expert kaubamärk on tehtud lihtsa pakendiga, mõeldud on eelkõige tehnoloogiale, mille käigus on aretatud katsetuste käigus välja optimaalne aktiivainete konsentratsioon, mis ei kurnaks nahka vaid töötaks vajaduspõhiselt.

Selle professionaalse kosmeetika biotehnoloogilised koostisosad põhinevad osaliselt Cosmetic Dron tehnoloogial. Eesmärk on nahka korrigeerida, nii sügavalt kui pindmiselt,  mis toob kaasa suurepärased noorendavad tulemused. Beauty Expert professionaalsed kosmeetikatooted on tõestanud positiivseid tulemusi, mida kinnitavad ka kõige nõudlikumad kliendid. 

Jah, aus vastus on, et suurel määral kindlasti kuna Beauty Expert on aretatud just sellisel sihtpärasel suunal. Naha vananemine on organismi vananemisega seotud defektide kuhjumise tagajärg, mis mõjutab aeglaselt kõiki elutähtsaid süsteeme, sealhulgas nahka. Naha vananemist seostatakse muutustega rakkudes, kudedes, funktsioonides, rakkude jagunemisega – raku mitoosiga, muutustega maatriksis. Üha enam räägitakse ka enneaegsest vananemisest, mis on tingitud fotokahjustustest, geneetilisest vananemisest ja vananemisest, mis on tingitud välistest teguritest, sealhulgas ebaõigest koduhooldusest või selle puudumisest. Muutused toimuvad kõigis nahakihtides, sealhulgas lihastes ning nõrgendavad naha ja lihaste vahelisi ühendusi. 

Kosmeetikatööstus on üks uuenduslikumaid. Kõrgtehnoloogia kasutamine suureneb ja praegu on võimalused lõputud. Kosmeetikat täiustatakse iga päev ning see on järjest turvalisem ja tõhusam.

Neile, kes otsivad nahatäiteainetele alternatiivi, on lahendus olemas. Nüüd on võimalik saavutada täitev efekt, kasutades kõrgtehnoloogilisi peptiide, mis toimivad just nahakoe struktuurile. Beauty Expert toodetes kasutatakse ka kõige kaasaegsemat toimeainete kohaletoimetamise süsteemi - Cosmetic drone tehnoloogiat. See revolutsiooniline süsteem suunab aktiivsed koostisosad nutikalt just rakkudesse, kus on vaja mõju ja korrigeerimist. Kujutage ette sünergilist valemit, millel on parim ja kõige arenenum toimeaine kohaletoimetamise süsteem koos võimsaimate vananemisvastaste peptiidide maksimaalse kontsentratsiooniga.  Need katavad ka naha  kõige pöörasemad ootused. Beauty Expert kosmeetika on tipptehnoloogial ülesehitatud, mille asjatundlikud ja tõhusad kosmeetikatooted ja teraapiad põhinevad viimastel uuendustel ja teaduslikel avastustel. 

 

Iga naine hoolitseb oma naha eest ühel või teisel viisil. Hea nahaseisund on igas vanuses naiste prioriteet. Endast lugupidav daam pöörab aga vananedes oma nahale aina rohkem tähelepanu. Inimlik edevus muutub elukogemuse kogunedes üha teravamaks, eriti kui aeg hakkab oma esimesi jälgi nahale jätma... Intelligentne kosmeetika mõjutab nahka rakutasemel, käivitades nahas retseptorid ning transportides aktiivaineid lipo-ja nanosoomsel tehnoloogial naha sügavusse.  Beauty Expert sari mõjutab osaliselt rakke veelgi imelisemal moel - kosmeetilise drooni abil, viies aktiivaineid otse sihtrakku. Professionaalne kosmeetika Beauty Expert on vananemisvastase nahahoolduse liider. Suurepärased valemid sisaldavad botoxi toimet jäljendavat ja teisi informatiivseid peptiide, samuti mineraale, ensüüme, rakulisi aineid ning kollageeni stimuleerivat kompleksi. Teraapia aitab eemaldada nahalt toksilisust, mis on kortsude tekkepõhjus ning kiirendab rakkude uuenemisprotsessi. Toidab ja varustab kuiva nahka lipiidsete ainetega.

Sihtmärk: õhuke, kuiv ja küps nahk

Missioon: loob naha tiheduse ja volüümi. Aktiveerib epidermise tüvirakud, tagades nahale vananemisvastase kaitse.

Kuld on enamikule inimestele tuntud eelkõige väärismetallina, millest valmivad kaunid ehted. Kuid kuld peidab endas palju enamat kui lihtsalt ilu ja sära. Kulla kasulikkus inimese nahale on maailmale teada juba iidsetest aegadest. Vana-Egiptuse ilukuninganna Kleopatra ise kasutas teatavasti oma ilurituaalis kuldset maski. Kulda kasutatakse professionaalse kosmeetika tootmisel mitte ainult selleks, et anda liinile  luksusliku hoolduse kujund. Teadusele on teada, et kullal on kasulik mõju haavade paranemisele. Samuti annab see nahale loomuliku sära, mis aitab hoida naha terve ja värskena. Kuid kulla peamine kvaliteet, mis ta professionaalses kosmeetikas nii populaarseks koostisosaks teeb, on see, et kullal on otsene potentsiaal ennetada ja edasi lükata naha vananemist. Selgub, et Kleopatral oli õigus, kuld aitab säilitada igavest noorust! Paljud kaasaegsed kõrgtehnoloogilised uuringud on juba tõestanud kulla vananemisvastaseid omadusi. Professionaalne kosmeetika Beauty Expert usub nii teadusesse kui ka loodusesse. Seetõttu on kaubamärgi professionaalsetes kosmeetikatoodetes ühendatud teadussaavutused ja looduslikud koostisosad. Professionaalse kosmeetika 24K kulla sisaldusega Beauty Expert ründab lõtvunud kontuuri ja toimib ennetavalt elastsuse kaotamise vastu. See tootesari taastab elastsuse ning parandab naha tihedust ja struktuuri. Beauty Expert professionaalsel kosmeetikasarjal on kohene tõstev ja kortse täitev toime. Muuhulgas tõstavad selle professionaalse kosmeetika toodetes sisalduvad kõrgtehnoloogilised peptiidid nahka nähtavalt. Ja tulemuseks on noor, värske ja särav nahk, mida naudivad paljud rahulolevad kliendid!

Eesmärk: lõdvestunud kontuur ja elastsuse kaotamise vältimine.

Missioon:   taastada elastsus ja parandada naha tihedust.

Nõudlus tervislike ja keskkonnasõbralike toodete järele võtab kosmeetikatööstuse võimust. CLEAN BEAUTY kontseptsioon tähendab:

  • Terviseohutus, mittetoksilised koostisained;
  • Ohutus loodusele – mitte reostada vett, säästa taimi, olla kliima suhtes neutraalne;
  • Eetika – loomkatseid ei tehta;
  • Koostisosade läbipaistvus tavakliendile.

Clean Beauty on elustiilist lähtuv trend, mis tuleneb sellest, et tarbijad on üha teadlikumad, kuidas enda ja planeedi eest hoolitseda. See ei ole moeröögatus. See on makrosuundumus, mis kasvab.

Shopping Cart
error: