BioPlasma Nutri Cream – BioPlasma toitev kreem

Laos

50 ml.

Kreem kuivale ja lipiididevaesele vananevale nahale. See toode annab nahale toitaineid ja loob  kohese mugavuse.
CERAMIDE 3 moodustab tõhusa tõkke niiskuse kadumise vastu, koos fütosfinosiiniga osalevad nad mitmesugustes rakuprotsessides, olles bioaktiivsed ühendid.
GABACARE on lactobacilluse poolt kääritatud, parandab naha loomulikku mikrobioomi ning toimib ka vananemisvastaselt. Soodustab hüaluroonhappe ja kollageeni sünteesi. Aktiveerib adipotsüüte ja rasunäärmeid.
VETIVER  stimuleerib nahka toetavat rasvarakkude osakaalu  ja stimuleerib rasunäärmeid lipiide tootma. Aktiveerib adipotsüüte ja rasunäärmeid. PS. Adipotsüüdid on rasvarakud sügaval pärisnahaaluses subkuutise kihis, mis annavad nahale kohevust ja toestust. Lipiidid on rasunäärmetes olev rasvaine.
Kuiva ja pinnakuiva naha erinevusest loe meie blogist.

30.0060.00 sis. KM

LISAINFO

Sobib kuivale, lõtvunud ja õhukesele nahale, igale piirkonnale (k.a silmakontuur ja huuleümbrus). Ideaalne toode ka käte, dekoltee ja kaela hooldamiseks.

 

VETIVERIA ZIZANIOIDES on läbinud ka kliinilised toimeaine katsed.
Vetiveria  zizanioides, üldtuntud kui Vetiver on  mitmeaastane kobarheina taim. Vetiverist avastatud ja kosmeetikasse rakendatud aktiivained stimuleerivad nahka toetavat rasvarakkude osakaalu, mis on täiesti ainulaadne omadus sest rasvarakud asuvad pärisnaha all. Näo rasvakihi kadu vananemisel on seotud adipotsüütide (rasvarakkude) madalama jagunemise ja vähenenud rasva ladestumisega. Just see toimeaine on võimeline ergutama naha toestamiseks vajalikke ja olulisi adipotsüütrakkusid, mis asuvad naha aluskihis.
GABACARE on tuntud ka kui γ-aminovõihape (GABA), mis on mittevalguline aminohape ja esineb inimkehas loomulikult. Gabacare ™ toodetakse lactobacillus fermentatsiooni teel, puhtus on kõrgem kui 98% ja sellel on ECOCERT sertifikaat.
Nahapinnal on GABA retseptorid (inhibeerimine või erutuvus). GABA retseptorid kontrollivad ekspressioonilihaste lõdvestumist ja pinget. GABA suudab kiiresti nahka tungida ja aktiveerida GABA-retseptoreid, mistõttu pinges väljenduslihased lõdvestuvad ja väljendusjooned hajutatakse.
GABA on ideaalne vananemisvastane koostisosa, lõdvestades pinges lihaseid ja vähendades väikseid kortse.
Epidermises parandab GABA naha barjääri, kuna GABA  soodustab epidermise rakkude paljunemist ning involukriini (proteiin) ja glutatiooni (tripeptiid) tootmist. Selle tulemusena võib GABA vähendada naha karedust, mis on põhjustatud välistest teguritest, nagu kuivamine, kiirgus ja reostus, mis lõpuks võivad tekitada  nahale peeneid kortsujooni.
Pärisnahas võib GABA soodustada fibroblastide (kollageeni tootvad rakud) proliferatsiooni (rakkude vohamine) ning hüaluroonhappe ja kollageeni sünteesi, parandades seeläbi naha niiskust ja elastsust, muutes naha värskeks ja nooruslikuks. Täheldatud on enam kui 2-kordset hüaluroonhappe sekretsiooni suurenemist naha fibroblastidest.
Kliinilised katsed tõestasid, et juba 0,3 % Gabacare sisaldusega kreemi 12 nädalase kasutamise järgselt tõusis naha elastsus ligikaudu 10% Nahk oli rohkem niisutatud, tihkem struktuurilt ja noorem välimuselt.
Koostis: aminobutyric acid

 

BIOPLASMA™: detoksifitseeriv ja stressivastane aine.
BIOPLASMA™ on saadud vetikatest Scenedesmus Sahel. Scenedism on fütoplankton, mis koosneb üherakulistest
vetikatest, tuntud ka kui kõrbe mikrovetikad. Need on vastupidavad ka väga tugeva päikesevalguse käes. Nii nagu fütoplankton kaitseb UV-kiirte eest, võib see aidata kaitsta nahka oksüdatiivse stressi eest.

 

PASSIOLINE® – Virgin Maracuja seemned ja õli
1. REPAIR KOMPLEKS, mis võimaldab kudesid kiiresti taastada kolmel tasandil. Lisaks rakkude vohamisele, mis on kudede taastumise jaoks üliolulised, on kaasatud järgmised markerid:
– Hüaluroonhape: oluline komponent tervenemise erinevatel etappidel, soodustades rakkude migratsiooni ja eriti reepiteliseerimist (haava taastamist uue epiteeliga).
– Perlekaan: proteoglükaan ja oluline DEJ koostisosa valk koos fibronektiiniga, mis mängivad olulist rolli
rakkude stabiliseerimisel ja adhesioonil (külgetõmbumisel) maatriksiga.
2. REGENEREERIMINE on rakkude ümberkujundamine kudede terviklikkuse ja mehaaniliste omaduste taastamiseks.
– Elastiin: vajalik maatriksi taastamiseks ja elastsuse tagamiseks regenereerimise ajal.
– Fibromoduliin, lumikaan: protoglükaanid, mis osalevad kollageenkiudude moodustamises ja struktuuris,
samuti fibroblastide kontraktiilsete kokkutõmbejõudude reguleerimisel.

 

CERAMIDE III toetab naha loomuliku kaitsekihi uuenemist ja moodustavad tõhusa tõkke niiskuse kadumise vastu. Need inimese ja nahaga identsed
molekulid on eriti sobivad pikaajaliseks kaitseks ja parandamiseks tundliku ning kuiva naha puhul.
Keramiide toodetakse patenteeritud biofermentatsiooniprotsesside abil. Vastupidiselt 
turul olevaid pseudokeramiidile, on toodetud keramiide
vastavalt sellele protsessile, millel on sama stereokeemiline konfiguratsioon kui keramiididel, mida
esineb inimese nahas. Seda ainulaadset konfiguratsiooni peetakse selle jaoks ülioluliseks optimaalne jõudluseks naha hoolduses.

 

XYLIANCE™ on saadud looduslikest ja taastuvatest ressurssidest – Tsearüülnisu õlgedest glükosiidid (ja) tsetearüülalkoholist.
Xyliance on alküülpolüpentosiididerikas roheline emulgaator, täielikult ja kergesti biolagunev.  Mitteioonsed pindaktiivsed ained on välja töötanud hüdrotroobse ainena, rasvaärastus- ja solubilisaatorina (mis tagab koostisosade ühtlase jaotumise tootes, aidates sel paremini toimida. Ecocerti poolt heaks kiidetud.
Mida tähendab eelpool nimetatud DEJ?
Naha-epidermaalne ristmik (DEJ) on struktuur epidermise ja pärisnaha vahelisel liidesel. See mõõdab umbes 80 nm ja tagab mitmeid rolle nahas. Annab  epidermise ja dermise vahelise hea sidususe, et tagada tugev vastupanu võimalikule füüsilisele stressile.

SISALDAB

PASSIFLORA EDULIS SEED OIL – Molekulaarse destilleerimise teel saadud ökodisainitud toimeaine
on väärismolekulide kontsentraat, mis saadakse Passioni vilja Virgin Maracuja õlist. Stimuleerib rakkude proliferatsiooni (rakkude vohamine, paljunemine) võtmemarkereid ja rakkude migratsiooni ja DEJ (epidermise ja dermise vaheline ühendus). Regenereerib, restruktureerib ja kujundab ümber nahka, stimuleerib elastiini ja kollageeni sünteesi; suurendab fibroblastide võimet välist koormust ületades kokku tõmbuda. Kahjustatud nahk aktiveerib paranemisprotsessi, et naasta algsesse seisundisse. Sellel protsessil on kaks peamist etappi: kudede parandamine ja regenereerimine. See pärsib vabasid radikaale põhjustavate ainete kasvu, samal ajal võitleb DNA-d kahjustavate vabade radikaalidega. Põletikuvastase ja loodusliku sügelusevastase ainena aitab see õli vähendada ka naha turset ja ärritust.
ROSA DAMASCENA FLOWER WATER Roosiveel on tervendav ja noorendav mõju nahale. Damascena Rosa on maailmas tuntud ja hinnatud oma mitmekülgsete mõjude tõttu.  On antibakteriaalne ja kapillaare ahendav. Niiskust säilitava toime tõttu sobib ta kasutamiseks kuivale-, pinnakuivale-, akne-, kuperoosa-, rosaatsea nahale.
VETIVERIA ZIZANIOIDES ROOT EXTRACT suurendab lipiidide tootmist ja transporti ning epidermise diferentseerumist  (muutumist ja mitmekesistumist). Suurendab oluliselt keramiidide (naha pindmine kaitse veetustamise eest) tootlikust ja nende erinevaid ühendid epidermises. Samuti suurendab adipotsüütide keskmist suurust hüpodermises, mis tõstab naha mahtu.
CERAMIDE-3 – Keramiid 3 koosneb fütosfingosiini karkassist, tal on võime parandada naha barjäärifunktsiooni, aidata hoida eemal kahjulikust keskkonnast tekitatud ärritajad ja likvideerida ka naha dehüdratsiooni. Need lipiidid hoiavad naha paindliku ja niisutatuna.
PLANKTON EXTRACT – Planktoni ekstrakt on merelise biomassi ekstrakt, mis sisaldab rohelisi mikrovetikaid, rohekas-sinivetikaid ja lämmastikku siduvaid merevetikaid. Vees ja glütseriinis lahustatud. Seob nahas niiskust ja rahustab. 
PHYTOSPHINGOSINE – Fütosfingosiin on fosfolipiid. Fosfolipiidid on lipiidide (rasvade) klass ja peamine
kõigi bioloogiliste membraanide komponent; sfingolipiidide metaboliidid, nagu sfingosiin ja keramiid on väga bioaktiivsed ühendid ja osalevad selles
mitmesugustes rakuprotsessides, sealhulgas rakkudevahelises vastastikmõjus, rakkude paljunemises, eristumises ja apoptoosis (raku surm). Fütosfingosiin on ka üks levinumaid hajutatud looduslikke sfingoidsed aluseid.
PULLULAN – Pullulanil on hapnikubarjäär, suurepärane niiskuse säilivus ja see takistab ka seente kasvu. Sisaldab polüsahhariididena tuntud komplekssuhkruid, mistõttu on see hea vett siduv aine (st niisutav) ja antioksüdant nahahooldustoodetes. On tõestatud, et see toimib hästi ka teiste nahahooldusvahendite kandjana, pakkudes koostisained tõhusalt sinna, kuhu need minema peavad.
SQUALANE – Skvalaani võrreldakse sageli hüaluroonhappega, kuna see on biomimeetiline ja on väga kasulik ka naha niisutatuse soodustamisel. Skvalaanil on palju eeliseid, mida hüaluroonhappel ei ole, näiteks selle antioksüdantsed omadused, kaitsev roll või lihtsalt sensuaalsus. Skvalaan on rasu loomulik komponent, seetõttu tugevdab see naha barjääri ja aitab nahal niiskust säilitada, eriti on ta hea komponent kuiva naha toodetes.
CERA ALBA (BEES WAX) – Mesilasvaha jätab nahale õrna kuid väga kaitva kihi, takistades niiskuse haihtumist nahast. Mesilasvahal on antimikroobsed omadused, mis võivad aidata ravida erinevaid nahahaigusi.
HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL Päevalilleseemneõli on eriti kasulik kuivale, dehüdreeritud või keskkonnasäästlikule nahale, kuna selle linoolhappe sisaldus aitab nahal sünteesida oma lipiide (rasvu), sealhulgas keramiide, parandades nähtavalt selle barjääri ja muutes naha siledamaks ja tervema väljanägemisega.
BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER) – Sheavõi on ekstraheeritud taimne lipiid. Seda kasutatakse kosmeetikas pehmendava ainena ja sellel on kuivale nahale siluvad omadused.võib ravida päikesepõletust, lõikeid, lööbeid ja palju muud. Aitab stimuleerida kollageeni tootmist nahas; mis on sünonüüm noorema välimusega nahale. Seda kasutatakse kosmeetikas pehmendava ainena ja sellel on kuivale nahale siluvad omadused. Aitab säilitada niiskust ja vähendada veekadu, moodustades naha pinnale barjääri.
AMINOBUTYRIC ACID – Sobib kõikidele nahatüüpidele, pinguldab nahka ja lükkab edasi kortsude teket. Aminovõihape (GABA) on aminohape, mis võib aidata vähendada kortsude teket. GABA-l võib olla “pingutav ja külmutav” toime, mis on sarnaneb sellele tundele, mis ilmneb pärast Botoxi süstimist. Kombineerides seda kollageeni stimuleerivate peptiididega tekib mõju, mis töötab üliaktiivselt, et täita peeneid jooni ja kortse. Gaba suudab kiiresti nahka tungida, lõdvestades pinges lihaseid, et vähendada ja minimeerida väikseid kortsujooni.
LYSOLECITHIN – Lüsoletsitiin on saadud taimsetest õlidest, tema ülesanne on naha loomulike lipiidide taastamine. Ta on rasvhapetest tulenev koostisosa, mis on valmistatud happelise, ensümaatilise või muu letsitiini hüdrolüüsi meetodil, mis on peamine naha barjääri taastav koostisosa. Seda letsitiini vormi kasutatakse peamiselt emulgaatorina koos teiste rasvhapete, vitamiinide, taimeekstraktide ja glükoolidega.
TOCOPHERYL E-vitamiini spetsiifiline vorm, mida sageli leidub nahahooldustoodetes ja toidulisandites. E-vitamiin  parandab rakukahjustusi ja ka päikesekahjustatud nahka. E-vitamiin on rasvlahustav vitamiin, mis on väga efektiivne bioloogiline antioksüdant. Tänu oma tokoferooli tuumale on tal võimas vabade radikaalide vastane tegevus, mis võitleb tõhusalt peroksiidide (vabasid radikaale moodustavad ühendid ) moodustamise vastu – seega kaudselt vananemise kõigi tüüpiliste tunnuste ilmnemise vastu. See kaitseb rakumembraane oksüdeerumise eest ja hoiab seeläbi rakke funktsioneerimises. E- vitamiin vähendab kortsude ja venitusarmide teket ning suurendab kapillaaride ja veenide vastupidavust, samuti on ta suurepärane naha niisutaja ja pehmendaja.
SCLEROTIUM GUM – Skleroosikummi on looduslik polüsahhariid, mis saadakse niitja seente Sclerotium rolfsii (S. rolfsii) mikroorganismi kääritamisel. Algselt fütopatogeenina mädanenud punasest paprikast eraldatud S. rolfsii sai kõige viljakamaks tüveks eksopolüsahhariidide (EPS) tootmisel. Sclerotium kummil on loomulikud nahka siluvad ja rahustavad omadused.
BISABOLOL – Bisabolool on  suurepärane naha rahustaja.
UDECANE / TRIDECANE – Undecane ja Tridecane moodustavad kerge, värske, kiiresti leviva pehmendava aine, mis on saadud 100% taastuvatest lähteainetest. See lenduv süsivesinik on ECOCERTi heaks kiidetud, säästvalt toodetud alternatiiv silikoontsüklometikoonile ja aitab toodetel kergesti peale kanda, kiiresti imenduda ja jätta nahale sileda ja kuiva tunde.
ETHYLHEXYLGLYCERIN – Etüülheksüülglütseriin on multifunktsionaalne kosmeetika koostisaine, mida kasutatakse nahahoolduses pehmendava ja niisutava ainena ning teiste koostisosade antimikroobse toime tugevdamiseks, et kaitsta tooteid riknemise eest. Etüülheksüülglütseriin ekstraheeritakse biolagunevast glütseriinist, mis pärineb peamiselt taimsetest allikatest, nagu palm või sojaoad.  Etüülheksüülglütseriin on nahahoolduses tõhus koostisosa ja seda on nahal täiesti ohutu kasutada. Seda kasutatakse parabeenide (säilitusainete) alternatiivina ja tema nahka hooldavate omaduste tõttu.  Tal on kerged niisutavad omadused, mis parandavad naha niisutust ilma kleepuva tundeta.
CETYL ALCOHOL  – Tsetüülalkohol on õrn rasvalkohol, mida kasutatakse pehmendava (niisutava koostisaine), emulgaatorina, paksendajana ja teiste koostisosade kandeainena. Seda võib saada looduslikult, nagu kookosrasvalkoholis, või sünteetiliselt. Mõlemat vormi peetakse naha jaoks ohutuks ja tõhusaks.
GLYCERYL CAPRYLATE – Glyceryl Caprylate on maailmas kõige laialdasemalt kasutatav  looduslik säilitusaine tugevdaja. Koosneb glütseriinist ja taimsetest rasvhapetest, on  looduslik pehmendav aine, seda koostisosa kasutatakse paljudes nahahooldustoodetes selle pehmendavate ja niisutavate omaduste tõttu, mis aitavad säilitada naha niiskustasakaalu. Glütserüülkaprülaadi amfifiilne omadus (sisaldab hüdrofoobseid ja hüdrofiilseid rühmi) soodustab õlikomponentide imendumist naha ülemistesse kihtidesse. See muudab glütserüülkaprülaadi kasulikuks  nahakreemides, pakkudes pehme tunde, hoides samas tervet nahka. Glyceryl Caprylate on kaasemulgaator, mida kasutatakse peamiselt O/W-emulsioonide (õli-vees-emulsioonid) stabiliseerimiseks ja mida toodetakse erinevatest taimeõlidest. Glyceryl Caprylate taastab ka naha rasu, reguleerib naha niiskust ja toimib naha niisutajana.
GERANIOL Geraniool on meeldiva roosilaadse aroomiga monoterpeenalkohol, mida tuntakse paljude eeterlike õlide olulise koostisosana ning mida kasutatakse kosmeetika lõhnaühendina.

KASUTAMINE

Kandke hommikul ja õhtul õrnade masseerivate liigutustega kogu näole, kaelale ja dekolteele.
Seda saab kasutada massaažitootena – kanda peale 5 ml toodet ja masseerida vastavalt oma eelistatud skeemile.

KOOSTIS

AQUA, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, C9-12 ALKANE, COCO- CAPRYLATE/CAPRATE, CAPRYLYL CAPRYLATE/ CAPRATE, CETEARYL ALCOHOL, UNDECANE, TRIDECANE, ARACHIDYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, PASSIFLORA EDULIS SEED OIL, CETEARYL WHEAT STRAW GLYCOSIDES, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, SQUALANE, DISTARCH PHOSPHATE, VETIVERIA ZIZANIOIDES ROOT EXTRACT, AMINOBUTYRIC ACID, CERAMIDE 3; ISO- CETYL ALCOHOL; CETYL ALCOHOL, PLANKTON EXTRACT, PROPANEDIOL, PROPYLENE GLYCOL, DISODIUM CETEARYL SULFOSUCCINATE, TOCOPHEROL; PHYTOSPHINGOSINE, PHYTOSPHINGOSINE HCL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, BISABOLOL, LYSOLECITHIN, SCLEROTIUM GUM, XANTHAN GUM (AND) PULLULAN, CERA ALBA (BEES WAX), PARUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZYL ALCOHOL, GLYCERYL CAPRYLATE, GLYCERYL UNDECYLENATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, GERANIOL.

CLEAN BEAUTY kontseptsioon.
  • Terviseohutus, mittetoksilised koostisained;
  • Ohutus loodusele – mitte reostada vett, säästa taimi, olla kliima suhtes neutraalne;
  • Eetika – loomkatseid ei tehta;
  • Koostisosade läbipaistvus tavakliendile.
Clean Beauty on elustiilist lähtuv trend, mis tuleneb sellest, et tarbijad on üha teadlikumad, kuidas enda ja planeedi eest hoolitseda. See ei ole moeröögatus. See on makrosuundumus, mis kasvab. Nõudlus tervislike ja keskkonnasõbralike toodete järele võtab kosmeetikatööstuses võimust.
Toodetes kasutatud koostis on täpselt Euroopa Liidu seadusandlusega reglementeeritud ja ei kujuta inimese tervisele mingit ohtu.
Tooted vastavad  rahvusvahelise Hea tootmistava sertifikaadi standarditele. Hinnangud on kõigi näitajate osas “suurepärased”.
GOOD MANUFACTURING PRACTICE (GMP) on põhimõtete ja reeglite süsteem, mis tagab tootmisprotsessi iga etapi õige kulgemise, garanteerides kvaliteetse lõpptoote.
GMP rakendamine on laialt levinud ka toiduainete, kosmeetikatoodete, veterinaarpreparaatide, biotehnoloogia, arvutitehnoloogia jne. tootmises. GMP sertifikaadi eesmärk on tagada, et iga partii toodetel on samad omadused.

Sama kategooria tooted :

Out Of Stock

UUE PÕLVKONNA NAHAHOOLDUS PROFIDERM BIONIC LIIN 4 x 20 ml. Soovid enda nooruslikkust säilitada või hoopis taastada? See väike kombineeritud KIT pakend on sobitatud spetsiaalselt vananeva naha vajadusi arvestades. Kõik…

50.00 sis. KM

UUE PÕLVKONNA NAHAHOOLDUS PROFIDERM BIONIC LIIN 4 x 20 ml. Oleme mõelnud Sinu eest ja kombineerinud sellesse KIT pakendisse omavahel harmoneeruvad tooted, mis toimivad väga efektiivselt ka eraldi, kuid kasutades…

50.00 sis. KM

Allahindlus!

Restructuring Cream on uue põlvkonna nahahooldustoode, mis on sobitatud igale nahale, millel esineb kuivus ja pinnakuivus. Samuti normaalsele nahatüübile. Lähtutakse naha loomuliku barjääri kaitsmisest ja taastamisest sest kõige tähtsam on…

Original price was: 36.00€.Current price is: 30.00€. sis. KM

ÖKOLOOGILISELT PUHAS! Noorendav, puhastav ja nahka helendav kreem ja/või mask näole ning kehale. Pehme tekstuuriga kreem-mask nahka rahustava ja toitva toimega. Eriti on see mask formuleeritud tundlikule nahale. Sisaldab pärnaõie…

35.00 sis. KM

Sügavniisutav ÖKO kreem-mask Rose Damascena kroonlehtedest saadud roosiveega, mille mõju on nahale mitmekülgselt tervendav. Kreem - maski on lisatud puhastava toimega saastevastast moringaekstrakti, mis alarmeerib nahka antioksüdantsele kaitsereziimile. Mesilasvaha, päevalilleõli…

35.00 sis. KM

Probiootiline mesine ÖKOLOOGILISELT PUHAS toode, mis taastab naha mikrofloorat. Kreem - mask on nahka noorendav, puhastav ja samaaegselt jumet kirgastav, sobib näole ja kehale. Tootes on kasutatud tõhusalt nahka puhastavat…

35.00 sis. KM

Liposoomsel tehnoloogial põhinev vananemisvastane Cellular Nourishing toitev ja nahka tihendav kreem, mis stimuleerib rakkude uuenemist ning tõstab vee ja lipiidide taset nahas, aktiveerides rakusünteesi. Rikastatud 3 tüüpi võimsate vananemisvastaste kollageeeni…

36.0080.00 sis. KM

Allahindlus!

Väga aktiivne toitev kreem, mis keerab aja tagasi! Mõeldud vananevale nahale. Taimsete hormoonidega kreem stimuleerib tüvirakke, parandab naha elujõudu ja turgutab koheselt toonust. Luksuslik kreem suunab aktiivained liposoomsel tehnoloogial sügavale…

32.0080.00 sis. KM

Retinool öökreem sisaldab molekulaarse kilena stabiliseeritud liposoomset 5% retinooli ning madala molekulmassiga hüaluroonhappe kombinatsiooni. Retinooli mõju põhineb just suuresti naha aluskudede ärgitamisel. Võimsam nahakudede taastaja! Retinooli kreem on ülimalt efektiivne…

45.00 sis. KM

Allahindlus!

Retinol Intensive Fluid sisaldab stabiliseeritud liposoomset 5% retinooli, milles kasutatakse kapseldatud ja molekulaarkile tehnoloogiat. Madala molekulmassiga hüaluroonhappe ja retinooli kombinatsioon on ühildatud võimsaks nahka uuendavaks ja niisutavaks koosluseks.  Retinooli Fluid…

Original price was: 45.00€.Current price is: 38.00€. sis. KM

Allahindlus!

Rikkalikult energiat lisav ja nahka stimuleeriv kreem, kuhu on lisatud kapseldatud uue põlvkonna stabiilsed C - vitamiini erinevad vormid. Kreem on peene ja kerge tekstuuriga. Omamata otsest keemilist ega füüsilist…

Original price was: 35.00€.Current price is: 30.00€. sis. KM

Täiesti looduslik kaitsev ja tervistav palsam näole ja kätele, eriti tuulest mõjutatud piirkondadele nagu huuled ja põsesarnad. Niisutab ja pehmendab intensiivselt, poore ummistamata. Rikas E-vitamiini ja küllastumata rasvhapete poolest. <span…

20.00 sis. KM

Kerge tekstuuriga kreem kombineerimiseks rasusele ja aknele kalduvale nahale. Rahustab naha punetust, reguleerib rasueritust, minimeerib ka mõõdukate pooride suurust. Säilitab naha normaalse mikrobioomi. Rikkalik mõjuspekter, ühe tootega saab parandada aknet…

35.00 sis. KM

Fluid on mõeldud kollageeni sünteesi ja rakuhingamise stimuleerimiseks. Parandab rakkude uuenemist ja "äratab" kõik rakuprotsessid. Ühtlasi reguleerib rasueritust nahas. Antibakteriaalse, rahustava ja matistava toimega kiiresti imenduv toode. Niisutab ja minimeerib…

29.0060.00 sis. KM

Sügavniisutav ja nahka elustav kreem. Pentavitiin on ülivõimas hüdroregulaator, mis seob vabu veemolekule ja tekitab arvukalt kauakestvaid veehoidlaid, samaaegselt hoides nahas niiskust kinni veemagnetina. Suudab niisutada nahka järjest 72 tundi.…

29.0060.00 sis. KM

Tundlikule nahale, mis kaldub punetama. Rahustab koheselt, toidab ja hüdreerib. Tugevdab naha loomulikku immuunsüsteemi ja taastab mikrobioomi. Spetsiaalselt välja töötatud tehnoloogia, mis tugevdab naha barjäärfunktsiooni  kaitset välise ärrituse vastu. Pehmendab…

35.0060.00 sis. KM

TOP toode sobib kõigile, nahatüübist sõltumata! Miks?  Sest vabad radikaalid kuhjuvad nahas, neid on kõigil rohkem kui vaja oleks ning nende ohjeldamiseks on vaja kaasata antioksüdante, et hoida ära rakukahjustused.…

40.00 sis. KM

Moodsa kerge tekstuuriga ja kõrge aktiivainete kontsentratsiooniga kreem-seerum. Sobib kombineeritud ja rasusemale vananevale nahale. Aktiivne toode pinguldab nahka, kohene lifting efekt. Parandab naha struktuuri, takistab naha lõtvumist ja vananemist. Tugevdab…

37.00 sis. KM

Moodsa kerge tekstuuriga ja samas kõrge aktiivainete kontsentratsiooniga kreem - seerum. Rikastatud loodusliku oliiviõliga, mis sobib eriti hästi kuivale nahale. Kui nahk on  kuiv + pindkuiv, siis see kreem lisab…

37.00 sis. KM

Sinu valik sobib hästi kokku nende toodetega :

Õlipõhine seerum – Pistacia Lenticus – mastiksipuu kristalltilkade vaigu ekstrakt. Nende "kristalliliste pisarate" hinnalisel õlil on ainulaadne võime suurendada "nooruse valgu" sünteesi fibroblastides, taastada naha tihedust ja kujundada ümber näokontuuri.…

25.00 sis. KM

Kõrge vitamiinide kontsentratsiooniga seerum, mis vähendab nähtavalt peeneid joonekesi ja kortse. Parandab koheselt naha välimust, andes sellele sära ja silub seda. Valem on rikastatud provitamiini B5, liposoomsete vitamiinidega A-, C-…

25.00 sis. KM

Allahindlus!

Kuivale, rasuproduktsioonivaesele nahale. Mask annab toitaineid ja loob nahale mugavuse. Aktiveerib naharasu tootmist. Sobib elastsuse kaotanud, lõtvunud nahale. CERAMIDE III moodustab tõhusa tõkke niiskuse kadumise vastu, koos fütosfingosiiniga osalevad nad…

24.0050.00 sis. KM

Allahindlus!

Kohese toimega kontsentreeritud seerum 4 tüüpi madala molekulmassiga hüaluroonhappega. Pakub kauakestvat niisutust, pinguldab nahka, minimeerib kortsukesi, täiustab naha volüümi ja vormib näoovaali. Selline mitmes molaarsuses esinev hüaluroonhappe seerum annab just…

25.0040.00 sis. KM

3 in 1 toode – rahustava toimega sügavniisutav ja vananemisvastane mask, seerum ja öine hooldus. 10% kontsentreeritud looduslik kollageen, millel on ümberstruktureerivad ja niisutavad omadused. Lisatud hüaluroonhape aitab regenereerida ja…

38.00 sis. KM

Sulle võiksid meeldida ka need tooted :

3D pinguldav kollageeni mask parandab naha elastsust ja pinguldab koheselt näokontuuri.  Vähendab efektiivselt peeneid joonekesi ja sügavaid kortse. Rohkelt nahka niisutava mõjuga. Mineraalidest küllastunud mask annab nahale energiat ja toiteaineid.

10.00 sis. KM

Allahindlus!

Karamelline suhkrukoorija näole ja kehale. Eemaldab õrnalt pindmised surnud rakud ja naha ebatasasused, luues visuaalselt värske ja sileda jume. Jätab õrna brokaatläike. Regulaarne kasutamine silub nahapinda, stimuleerib rakkude paljunemist ja…

Original price was: 23.00€.Current price is: 15.00€. sis. KM

Allahindlus!

Toitev koorimine peeneks jahvatatud kookoslaastudega. Looduslik kookoskoorija ei ärrita nahka ja sobib ka tundlikule nahale. Sisaldab õrnu, kuid suurema tekstuuriga pehmeid kookoshelbeid. Puhastab, toidab, silub ja kirgastab nahka. Lisatud naturaalne…

Original price was: 20.00€.Current price is: 15.00€. sis. KM

Allahindlus!

Rasvakogumike ladestumine tekitab visuaalse apelsinikoore naha, mis võib olla katsudes tihke ja hiljem ka valulik. Õli koosneb aktiivsetest taimsetest ekstraktidest ja looduslikest õlidest, mis võimaldavad rasvarakkude mõjutamist aktiveeritud vere ja…

Original price was: 30.00€.Current price is: 20.00€. sis. KM

Kõrge vitamiinide kontsentratsiooniga seerum, mis vähendab nähtavalt peeneid joonekesi ja kortse. Parandab koheselt naha välimust, andes sellele sära ja silub seda. Valem on rikastatud provitamiini B5, liposoomsete vitamiinidega A-, C-…

25.00 sis. KM

Liposoomsel tehnoloogial põhinev vananemisvastane Cellular Nourishing toitev ja nahka tihendav kreem, mis stimuleerib rakkude uuenemist ning tõstab vee ja lipiidide taset nahas, aktiveerides rakusünteesi. Rikastatud 3 tüüpi võimsate vananemisvastaste kollageeeni…

36.0080.00 sis. KM

150 ml. Mitsellaarvesi peseb ja imab nahalt mustuse, eemaldab õrnalt meigi, päeva jooksul tekkinud saasteosakesed ja rasu ülejäägid. See on sobiv mitteloputav valem tundlikule nahale, k.a silmadele. MORINGA SEEMNED sisaldavad…

20.00 sis. KM

Nahka puhastav essents bambuse ekstrakti ja taimse päritoluga puhastava puuviljakompleksiga. Kooriv ja uuendav toonik on energiat andva kompleksiga. Näopuhastus on õrn aga mõjub siiski nahka koorivana. Niisutab, ahendab poore ja…

25.00 sis. KM

Retinool öökreem sisaldab molekulaarse kilena stabiliseeritud liposoomset 5% retinooli ning madala molekulmassiga hüaluroonhappe kombinatsiooni. Retinooli mõju põhineb just suuresti naha aluskudede ärgitamisel. Võimsam nahakudede taastaja! Retinooli kreem on ülimalt efektiivne…

45.00 sis. KM

TOP toode sobib kõigile, nahatüübist sõltumata! Miks?  Sest vabad radikaalid kuhjuvad nahas, neid on kõigil rohkem kui vaja oleks ning nende ohjeldamiseks on vaja kaasata antioksüdante, et hoida ära rakukahjustused.…

40.00 sis. KM

Allahindlus!

“Camera-ready” – kreem, mis on ideaalne enne fotosessiooni! Õrna koostisega ja laia toimespektriga multifunktsionaalne luksuslik kreem. Parandab nähtavalt välimust ning annab veatu ja loomuliku meigiefekti. Lisaks tagab see niisutava  nahahoolduse…

Original price was: 30.00€.Current price is: 21.00€. sis. KM

Allahindlus!

Väga tõhus päikesekaitsekreem uuendusliku valemiga ja laia spektriga UVA/UVB filtritega, SPF 50. Kaitseb rakkude DNA-d UV-kahjustuste eest, hoides ära fotovananemise ja pigmendilaigud. Tootele on lisatud aktiivsete toimeainete kompleks, mis niisutab…

Original price was: 30.00€.Current price is: 24.00€. sis. KM

Allahindlus!

Kohese toimega kontsentreeritud seerum 4 tüüpi madala molekulmassiga hüaluroonhappega. Pakub kauakestvat niisutust, pinguldab nahka, minimeerib kortsukesi, täiustab naha volüümi ja vormib näoovaali. Selline mitmes molaarsuses esinev hüaluroonhappe seerum annab just…

25.0040.00 sis. KM

Nahka täitva toimega, kontsentreeritud seerum silma ja huuleümbrusele.  Parandab aktiivselt silmalaugude toonust ja elastsust, vähendab silmaaluste "kotikeste" väljanägemist ja vertikaalseid kortsusid suu ümber. Sisaldab spetsiifilisi komplekse, millel on nähtav regenereeriv…

27.00 sis. KM

3 in 1 toode – rahustava toimega sügavniisutav ja vananemisvastane mask, seerum ja öine hooldus. 10% kontsentreeritud looduslik kollageen, millel on ümberstruktureerivad ja niisutavad omadused. Lisatud hüaluroonhape aitab regenereerida ja…

38.00 sis. KM

Shopping Cart
error: