LISAINFO
Melaclear™ 2 NP on valgustusaine. See on mitmekomponendiline hüdroglükoollahus ja sisaldab keratolüütilist ensüümi. See eemaldab tugevalt pigmenteerunud epidermise rakud. See koostisosa tagab siledama nahapinna.
Koostis: Glycerin (and) Water (and) Dithiaoctanediol (and) Gluconic acid (and) Sutilains (and) Beta-Carotene
Nähtavad tulemused juba peale kahte kuud kasutamist. OxyWhite Cream Serum C on hea valik, kui muretsete enda pigmendilaikude pärast, kuna see sisaldab lisaks aktiivsele kapseldatud C vitamiinile ka hapnikku, siis sellest tingitult toimib päris hästi melaniini paikse kuhjumise vähendamisel. Samuti naha noorusliku välimuse säilitamise eesmärgil.
Omadused:
-
Türosinaas, mis vastutab pigmentatsiooni tekke eest, jääb “ainevahetuslikult” passiivseks
-
Jume muutub säravamaks ja vananemismärgid taanduvad pärast 2-kuulist kasutamist
-
Ülikiire märgatavalt helendav efekt (7 päeva)
Kreem ei sisalda otseselt koostises füüsilisi ega keemilisi blokaatoreid UV kiirguse vastu aga tootja kinnitab, et koostises olevad toimeained tagavad SPF 16 kaitse. Kui päike on intensiivne, siis on soovitatav lisaks kasutada kaitset SPF 30-50
PS. Sünteetilised tooted sisaldavad laboratoorseid ja teaduslikult saadud koostisosi (nt. kõigile tuntud peptiidid, hüaluroonhape jm.). Kosmeetilised valemid on valmistatud looduslike koostisosade keemiliste koopiate abil. Selleks, et toode toimiks efektiivsemalt ja sügavamal naha kihtides kui seda on sarvkiht, kasutatakse alati sünteetilisi toimeaineid, siinkohal ka selliseid, millel on keeruline ja tundmatu nimetus aga mis on abiks oluliste aktiivainete mõjule pääsemiseks. Puhtalt looduslikud kreemid toimivad pindmiselt.
Meie kosmeetikatoodetes on sisaldus eraldi lahti seletatud, et kliendil oleks kindlam ülevaade keerulistes ainetes orienteerumisel.
SISALDAB
ASCORBYL GLUCOSIDE – Askorbüülglükosiid. Pärast askorbüülglükosiid muundumist C-vitamiiniks siseneb see naharakkudesse, mis võib türosinaasi aktiivsust pärssides vähendada melaniini moodustumist. Pärast naharakkudesse sisenemist suudab see fibroblastides kollageeni sünteesida. Kollageen mängib suurt rolli naha elastsuse säilitamisel ja kortsude ennetamisel. Askorbüülglükosiidil ilmne mõju näo kortsude vähendamisel ja naha kareduse parandamisel.
Sellises vormis C-vitamiin võib oluliselt vähendada UV kiirte tõttu nahale tekitatud kahjustusi.
ETHYL ASCORBIC ACID – Etüülaskorbiinhape on üks C-vitamiini rafineerimise liike, mis võib lahustada nii õli kui ka vee baasi. Nahka hõlpsasti läbiv. Lagundades vabastab C-vitamiini, mis on stabiilsem kui üldine C-vitamiin.
ASCORBYL PALMITATE – Askorbüülpalmitaat on C-vitamiini mittehappeline vorm. See moodustub askorbiinhappest ( C vitamiin) ja palmitiinhappest (rasvhape), saades C-vitamiini rasvlahustuva vormi. Toimib antioksüdandina vabade radikaalide vastu ja stimuleerib uue kollageeni tootmist.
ASCORBIC ACID – C-vitamiini (askorbiinhappe) antioksüdantsed omadused ja selle roll kollageeni sünteesis muudavad C-vitamiini naha tervise jaoks oluliseks molekuliks. Askorbiinhape avaldab kasulikku mõju naharakkudele, C-vitamiin võib aidata vältida ja ravida ultraviolettkiirguse (UV) põhjustatud fotokahjustusi.
GLUCONIC ACID – Glükonolaktoonhape on on leebem kui AHA happed. Ta kiirendab rakkude vahetust, stimuleerib naha kasvu ja paranemist ning aitab parandada vananeva naha välimust. Glükonolaktoonhape tõmbab endasse niiskust ja veemolekule, nii on ta ka naha koorimise ajal väga niisutav.
BETACAROTENE – Beetakaroteen on suurepärane nahahoolduse koostisosa, toimides antioksüdandina ja A-vitamiini eelkäijana, mistõttu nimetatakse seda sageli provitamiiniks-A. Beetakaroteen vähendab naha tundlikkust UV-kiirguse suhtes ja vähendab päikesepõletuse raskust, suurendades seeläbi ohutult päikese käes viibimise aega. Beetakaroteeni kaitsev toime tugevneb teiste antioksüdantide nagu C- ja E-vitamiini olemasolul.
HYDROGENATED COCONUT OIL – hüdrogeenitud kookose taimeõli on nahahoolduses täiesti ohutu ja kasulik; nad lisavad lipiide sarvkihi ülemistesse kihtidesse, kuid nad ei suuda tungida vereringesse kaugemale.
GLYCOSPHINGOLIPIDS – Glükosfingolipiidid on osa naha lipiididest (rasust), mis aitavad seda kaitsta, sulgedes naha sügavama kihi, et vältida dehüdratsiooni ja infektsioone. Nad vastutavad rakumembraanide stabiilsuse säilitamise ja rakkude äratundmise eest. Põhimõtteliselt võimaldab see rakkudel üksteisega ühenduda, et moodustada kudesid nahas.
PERFLUORODECALIN – Sünteetiline koostisosa, mis on klassifitseeritud perfluorosüsinikuks (PFC).
Perfluorosüsivesinikud on ühed usaldusväärsemad keemiliselt inertsed hapnikku kandvad molekulid, mis lahustavad suures koguses hapnikku ja vabastavad hapnikumolekulid. Nad on keemiliselt inertsed ühendid, mis on konstrueeritud pikkadest süsinikuahelatest, mille otstes on fluori aatomid. See ainulaadne omadus annab neile olulise võime lahustada ja üle kanda molekulaarset hapnikku. Perflurodekaliini sisaldavad valemid parandavad naha barjäärifunktsiooni, mille tulemuseks on suurenenud niisutav toime. Sellel on võime hapnik abil elustada nahka ja vähendada kortse, suurendades hapniku osarõhku nahas.
SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL – Jojoba seemneõli on õline vedel vaha, mis on väga sarnane inimese naha kaitsekihiga. Samal ajal toetab see naha barjäärifunktsiooni. Seeläbi kaitseb see nahka veekao eest, jätmata seda rasvaseks. põletikuvastased omadused, mis aitavad taltsutada hõõrdumist ja lõhenemist, vähendada kuivamisest tingitud punetust, leevendada ekseemi ja rosaatsea tagajärgi ning hoida nahka rahulikuna. Jojobaõlis sisalduvad E-vitamiin ja B-kompleksi vitamiinid aitavad nahka parandada ja kahjustusi kontrollida.
ALLANTOIN – Allantoiin soodustab fibroplastide (rakud, mis osalevad kollageeni tootmisel) vohamist ja on seetõttu rakuvälise maatriksi sünteesiks oluline toimeaine. Allantoiin kiirendab kollageeni tootmist ja noorendab nahka. Samuti toimib ta keratolüütiliselt ehk siis eemaldab surnud naharakud, stimuleerides naha loomulikku rakkude jagunemist ja kiiret naha paranemist.
BISABOLOL- Bisabolool on looduslikult esinev õli, mida saadakse Saksa kummelist, kasutatakse tihti ka eeterlikes õlides. Selle antioksüdantsed omadused tähendavad, et ta võib aidata nähtavalt vähendada vananemise märke, toimides vabade radikaalide vastu. Bisabolool aitab säilitada nahka pingulduna ja nooruslikuna. Kõige enam on ta tuntud oma rahustava mõju poolest nahale.
GLYCERIN– Glütseriin parandab naha barjääri, tõmmates vett õhust, et hoida nahka hüdreerituna ja minimeerida veekadu. Kuna glütseriin on võimeline nahas olema pikka aega, siis aitab ta nahal säilitada niiskust isegi siis, kui see puutub kokku kahjulike keskonnamõjudega, nagu saaste ja UV-kiirgusest tekitatud kuivus. Glütseriin on ka nahasõbralik ja mittekomedogeenne, muutes selle ohutuks kõikidele nahatüüpidele. Ta on üldiselt mitteärritav ja suurepärane hüdratsiooni hoidja akne-, rosaatsea- ja erinevate ekseemide korral. Glütseriini nahale kandmine püüab naha niiskust kinni ja annab sellele noorusliku ja tervisliku sära. Tõmmates niiskust naha ülemisse kihti, aitab glütseriin vähendada kortsude teket ning hoiab naha pehme ja siledana.
HYDROGENATED LECITHIN – Hüdrogeenitud letsitiin on suure rasvhapete kontsentratsiooniga, mistõttu on see hea pehmendav aine. See aitab nahal säilitada puuduolevat rasvakomponenti ning seega taastub kuiv nahk kiiresti, muutudes siledaks ja pehmeks. Niisutatud nahk on piisavalt tugev, et võidelda keskkonda kahjustavate faktoritega.
XANTAN CUM – Ksantaankummi on suhkru kääritamisel saadud polüsahhariid, mis aitab luua stabiilse emulsiooni ja parandab nahahooldustoodete tekstuuri ja võimaldab toodete stabiilsust.
TROPOLONE – Tropoloonid on bioaktiivsed looduslikud tooted, mis on saadud taimedest, seentest ja bakteritest. Tropoloone leidub enamasti taimede südapuidus, lehtedes ja koores, mistõttu on eeterlikes õlides palju erinevaid tropoloone. Selle toime pärsib kosmeetikatoodete oksüdeerumist ja pakub kosmeetikakeemikutele kõige rohkem huvi säilitusainena. Uuringud on näidanud, et tropoloonil on antimikroobsed omadused, eriti võime võidelda bakterite ja seente kasvuga. Samuti seostatakse seda antioksüdantse toimega.
SUTILAINS – Sutilain sisaldab Bacillus subtilis’est saadud proteolüütilisi ensüüme. Sutilain kuulub kerataasi perekonda, mis sisaldab selliseid aineid nagu papaiin. See on võimeline lahustama rakkudevahelist maatriksit, mis tagab deskvamatsiooni ehk hõõrdumise. Suitlain aitab kaasa, et sarvkihis asuvaid nn. surnud rakud pehmelt eemaldada ja tekitada ka rakkude vahele vahe, mis parandab toimeainete imendumist ja rakkude jagunemist.
DIMETHYLMETHOXY CROMANOL – Dimetüülmetoksükromanool (DMC) on sünteetiliselt loodud võimas nahahooldusaine ja antioksüdant. See loodi E-vitamiiniga sarnaseks ja ta suurendab selle vitamiini taoliselt naha kaitsevõimet. Koostisaine eemaldab soovimatud rakujäägid ja aitab leevendada UV-kiirguse, saaste- ja muude agressorite põhjustatud kahjustusi.
TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE – Tetranaatriumglutamaatdiatsetaat on orgaaniline sool, mis on sünteesitud glutamiinhappest (looduses rikkalikult esinev aminohape). Tavaliselt näib see vees lahustuva lõhnatu valge pulbrina ning seda kasutatakse mitmeotstarbelise läbipaistva vedela kelaativa ainena ja säilitusainete võimendajana.
UNDECANE / TRIDECANE – Undecane ja Tridecane moodustavad kerge, värske, kiiresti leviva pehmendava aine, mis on saadud 100% taastuvatest lähteainetest. See lenduv süsivesinik on ECOCERTi heakskiidetud, säästvalt toodetud alternatiiv silikoontsüklometikoonile ja aitab toodetel kergesti peale kanda, kiiresti imenduda ja jätta nahale sileda ja kuiva tunde. Leidub looduslikult allikates nagu kookospähkel, palm, viigikaktus, karusmarjad, vetikad ja seened. Nahale ohutu.
DODECANE – Dodekaan on süsivesinike koostisosa, mis tähendab, et see koosneb süsiniku ja vesiniku elementidest. See kuulub alkaanide klassi, küllastunud, keemiliselt inertsete pehmendavate ainete rühma, mis aitavad vältida veekadu nahalt ja annavad nahapinnale elastse ja sileda tekstuuri. See võib olla saadud taimedest või valmistatud sünteetiliselt, mõlemad variandid on ohutud.
POTASSIUM SORBATE – Kaaliumsorbaat on looduslik säilitusaine, mida kasutatakse toidu ja kosmeetikaainetes nende säilivusaja pikendamiseks. See pärsib mikroorganismide, nagu pärm, hallitus ja bakterid, kasvu.
PALMITOYL HYDROXY PROPYLTRIMONIUM AMYLOPECTIN/GLYCERIN CROSSPOLYMER – See on glütseriiniga ristseotud amülopektiini hüdroksüpropüültrimooniumi derivaadi polümeeri palmitiinhappeester. Kasutusel naha konditsioneerina. Nahahooldustoodetes kasutatavaid konditsioneerimisaineid tuntakse ka niisutajatena ja need koosnevad tavaliselt erinevatest õlidest ja määrdeainetest. Üks nende kasutamise viise on aluspinna katmine, et muuta naha tootest tulenevat tunnetust ja välimust.
ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE – See alumiiniumsool saadakse oktenüülmerevaikhappe anhüdriidi reageerimisel tärklisega. Seda kasutatakse kosmeetikas paakumisvastase ainena, viskoossust suurendava ainena (voolutakistus) ja absorbendina. Vähendab õlist läiget, kasutusala on vedelikud ja mineraalpuudrid. PS. Kuigi alumiiniumi peetakse neurotoksiliseks, ei ole ükski uuring näidanud selle soola mürgisust kosmeetikatoodetes. See ei ole sama alumiiniumivorm, mida kasutatakse higipulkades.
BUTULENE GLYCOL – Butüleenglükool on keemiline ühend, värvitu orgaaniline alkohol. Butüleenglükool toimib niiskusesäilitajana. Sellel on võime võtta õhust niiskust ja seda säilitada, hoides toodet kuivamast ja muutes koostise vastupidavamaks kõrge niiskuse suhtes. Lisaks nahale niiskuse tõmbamisele on butüleenglükool ka pehmendav. See katab naha pinna, luues barjääri, mis takistab veekadu. Nahale asetatuna või ka allaneelamisel imendub butüleenglükool ja laguneb gamma-hüdroksübutrühappeks, inimestes leiduvaks looduslikult esinevaks ühendiks.
PENTYLENE GLYCOL – Pentüleenglükool on looduslikku päritolu – see on 100% biopõhine süsinik, multifunktsionaalne koostisosa, mis on saadud suhkruroost pärit taastuvast toorainest. Sellel on samad omadused kui sünteetiliselt toodetud pentüleenglükoolil. Tõhus niisutav aine, mis hoiab ära veekadu toodetes ja nahas. Suurepärane teiste koostisosade lahustaja. Suurendab toimeainete naha läbilaskvust, kuna see tungib naha kihtidesse. Sellel on tõhusad pehmendavad ja libestavad omadused. Suurendab emulsioonide levimisomadusi.
STEARYL ALCOHOL – Rasvalkohol, mida kasutatakse niisutava ja puhastusvahendina. Ohutu toidu lisaainena ja kosmeetikas kasutatav. Toores vormis on valge vahajas aine Tuntud ka kui 1-oktadekanool. Stearüülalkohol on rasvalkohol, mida pehmendava ainena ja aitab hoida koostises teisi koostisaineid puutumatuna. Seda ei tohi segi ajada kuivatavate, ärritavate alkoholitüüpidega, nagu SD-alkohol või denatureeritud alkohol. Sellel on ka puhastavaid omadusi ning seda ei peeta nahka kuivatavaks.
POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6 – Polyacrylate Crosspolymer-6 on nahasõbralik sünteetiline polümeer, mis kaitseb naha pinda, paksendab toote konsistentsi ja aitab hoida koostist stabiilsena. Polüakrülaadi ristpolümeerid toimivad tootes oleva vee geelistamisel, mis aitab suspendeerida osakesi ja õlipiisku.
CAPRYLYL GLYCOL – Kaprülüülglükooli võib olla taimne (näiteks kookospähklist) või sünteetiline. Sellel on mõned antibakteriaalsed omadused. Kaprülüülglükooli kasutatakse toodetes tänu oma niisutavatele omadustele. See tõmbab vett naha ülemisse kihti ja lukustab selle sinna pikaks ajaks. Kaprülüülglükool on ka säilitusaine, mis pikendab kasutatavate toodete säilivusaega.
GLYCERYL STEARATE – Glütserüülstearaat on looduslikult saadud rasvhape, mida toodetakse glütseriinist ja steariinhappest. Kui seda kasutatakse nahahoolduses pehmendava ainena, toimib see loodusliku määrdeainena, mis aitab hoida naha pehme ja sileda, moodustades samal ajal barjääri, mis takistab niiskuse kadu.
DITHIAOCTANEDIOL – Butaandiooli kasutatakse peamiselt lahustina paljudes preparaatides, mis hoiab ära koostisosade kokkukleepumise. Hüdroksüülrühm muudab butendiooli rohkem vett eelistavaks. Nahapinna puhul tõmbab see rohkem vett ligi, mistõttu on see ideaalne niisutajana. Sünteetiliselt saadud.
1,2-HEXANEDIOL – 1,2-heksaandiool on sünteetiliselt saadud säilitusaine ja lahusti. Sellel on niiskust siduv toime, kosmeetikas kasutatakse väikest protsenti, mis on tunnistatud nahale mitteärritavaks. Säilitusainena on see kasutusel bakterite leviku kontrolli alla saamisel. Madala molekulmassiga keemilise struktuuri tõttu on see vees hästi lahustuv ja võib parandada ka teiste säilitusainete tõhusust.
CYCLOPENTASILOXANE – Tsüklopentasiloksaan on kosmeetikas enimkasutatav mitterasvane, värvitu, lõhnatu ja vesilahustuv silikoon. See pigem aurustub nahalt kiiresti, mitte ei imendu. Tsüklopentasiloksaan toimib ka lahustina, mis aitab parandada kosmeetikatoodete koostisainete dispersiooni lahuses ja parandada peamiste koostisosade kohaletoimetamist. Tsüklopentasiloksaan on klassifitseeritud lenduvaks silikooniks, kuid on oluline eristada, et sõna lenduv ei tähenda siin nahka ärritavat. Selle asemel tähendab see seda, et selline silikoon aurustub naha pinnalt kiiresti. Omab võimekust ühtlaselt jaotada teisi olulisi koostisosi, jätmata rasket või ummistavat tunnet. Kosmeetikatoodetes kasutatavana ei kujuta see nahale terviseriski.
DIMETICONE – Dimetikoon on silikoonipõhine polümeer, mida kasutatakse nahahooldustoodetes sageli nahale kaitsva barjääri moodustamiseks. Dimetikooni leidub toodetes, mille eesmärk on nahka niisutada. Aitab nahka konditsioneerida, parandades selle pehmust ja elastsust. Võib mitte sobida rasusele nahale, probleemiks nahapooride võimalik ummistumine. Vähendab niiskuse kadu ja pakub mõningast kaitset ärritajate või allergeenide eest.
ALPHAISOMETHYL IONONE – Alfa-isometüülioon on kasutusel nii maitse kui lõhnaainena, tunnistatud ohutuks kui siiski võib tundlikumal nahal mõjuda sensibiliseerimise tõttu allergeeniks. Kui kliendil on lõhnaainetele esinenud allergiat, siis on soovitav seda koostisosa enda valitud kosmeetikas vältida.
GERANIOL – Geraniool on meeldiva roosilaadse aroomiga monoterpeenalkohol, mida tuntakse paljude eeterlike õlide olulise koostisosana ning mida kasutatakse kosmeetika lõhnaühendina.
LIMONENE – Limoneen on kemikaal, mida leidub tsitrusviljade koortes ja teistes taimedes. Farmaatsiatoodete lisatakse limoneeni, et aidata meditsiinilistel salvidel ja kreemidel läbi naha tungida. Samuti kasutatakse limoneeni lõhnaainena, puhastusaine kosmeetika ja isikliku hügieenitoodete koostisena.
CITRONELLOL – Tsitronellool saadakse looduslikest allikatest, nagu tsitronella-, roosi- või geraaniumiõlid protsessi abil. Kasutatakse kosmeetika ja toidutööstuse lõhna ja maitseainena. See annab lillelise ja tsitruselise aroomi. Lisaks aromaatsetele osale on tsitronelloolil antimikroobsed omadused.
HYDROXYCITRONELLAL – Hüdroksütsitronellaal on nahahoolduse koostisosa, mis toimib peamiselt lõhnaainena. See sünteetiline aroom on saadud lenduvast lõhnaühendist tsitronellool ja sellel on tsitruseliste alatoonidega lillelõhn. Hüdroksütsitronellaali leidub laialdaselt peamise koostisosana eeterlikes õlides, sealhulgas ilang-ilangi õlis, palmaroosiõlis, geraaniumiõlis, apelsiniõieõlis, sidrunheinaõlis, humalaõlis ja lavendliõlis.
LINALOOL – Linalool on värvitu, küllastumata terpeenalkohol, mida leidub paljudest taimedest saadud eeterlikes õlides, on meeldiva bergamoti lõhnaga õli.
KASUTAMINE
Kandke kreem puhtale näo-, kaela ja dekoltee nahale, masseerivate liigutustega. Kreem on mõeldud kasutamiseks 1-2 korda päevas, ka suvisel ajal.
Tähelepanu! Kui on ebakindlus C – vitamiini võimaliku ärrituse suhtes, siis alustada võiks toote proovimisest paarist korrast nädalas. Tootes on C – vitamiin kapseldatud kujul, mis tähendab, et on maandatud kõik võimalikud reaktsioonid, mis seoses aktiivse C – vitamiiniga esineda võiksid. Siiski võib inimestel esineda C – vitamiini vastu allergiat.
Võib kasutada ka lokaalselt, ainult pigmendilaikudele.
Soovitame suvel lisada päevaks täiendav päikesekaitse kreem, ideaalis Sun Care Cream SPF 50
KOOSTIS
AQUA, DODECANE, GLYCERIN, DITHIAOCTANEDIOL, GLUCONIC ACID, SUTILAINS, BETA-CAROTENE, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, UNDECANE, TRIDECANE, METHYLENE BISBENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL (NANO), CETEARYL ALCOHOL, HYDROGENATED COCONUT OIL, GLYCOSPHINGOLIPIDS, PERFLUORODECALIN, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, XANTHAN GUM, SUCROSE PALMITATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, GLYCERYL STEARATE, CETEARETH-20, CETEARETH-12, CETYL PALMITATE, DIBUTYL ADIPATE, CYCLOMETHICONE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, DIMETHICONE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, PARFUM, ALLANTOIN, BISABOLOL, ASCORBYL PALMITATE, DECYL GLUCOSIDE, ETHYL ASCORBIC ACID, ASCORBYL GLUCOSIDE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, TROPOLONE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, DIMETHYLMETHOXY CHROMANOL, BUTYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, ASCORBIC ACID, PALMITOYL HYDROXY PROPYLTRIMONIUM AMYLOPECTIN/GLYCERIN CROSSPOLYMER, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, HYDROGENATED LECITHIN, GERANIOL, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, LINALOOL.
LIPOSOOMIKAPSLID on fosfolipiididel põhinevad looduslikud transpordisüsteemid ja neid kasutatakse toimeainete kontrollitud süsteemseks transportimiseks. Liposoomikapslid on analoogsed rakumembraanidega ja läbivad neid vabalt. Liposoomi kapslid suurendavad koostisosade efektiivsust, vähendavad mõnede ainete toksilisust ja minimeerivad kahjulikke kõrvalmõjusid. Kapslid tagavad koostisainete stabiilsuse ja bioaktiivsuse nende transportimisel läbi nahakihtide.
CLEAN BEAUTY kontseptsioon.
-
Terviseohutus, mittetoksilised koostisained;
-
Ohutus loodusele – mitte reostada vett, säästa taimi, olla kliima suhtes neutraalne;
-
Eetika – loomkatseid ei tehta;
-
Koostisosade läbipaistvus tavakliendile.
Clean Beauty on elustiilist lähtuv trend, mis tuleneb sellest, et tarbijad on üha teadlikumad, kuidas enda ja planeedi eest hoolitseda. See ei ole moeröögatus. See on makrosuundumus, mis kasvab. Nõudlus tervislike ja keskkonnasõbralike toodete järele võtab kosmeetikatööstuses võimust.
Toodetes kasutatud koostis on täpselt Euroopa Liidu seadusandlusega reglementeeritud ja ei kujuta inimese tervisele mingit ohtu.
Tooted vastavad rahvusvahelise Hea tootmistava sertifikaadi standarditele. Hinnangud on kõigi näitajate osas “suurepärased”.
GOOD MANUFACTURING PRACTICE (GMP) on põhimõtete ja reeglite süsteem, mis tagab tootmisprotsessi iga etapi õige kulgemise, garanteerides kvaliteetse lõpptoote.
GMP rakendamine on laialt levinud ka toiduainete, kosmeetikatoodete, veterinaarpreparaatide, biotehnoloogia, arvutitehnoloogia jne. tootmises. GMP sertifikaadi eesmärk on tagada, et iga partii toodetel on samad omadused.